Закса стала другим півфіналістом Ліги чемпіонів

Програвши вдома в повторному матчі 1/4 фіналу, польська команда перемогла в «золотому» сеті

© CEV

Сьогодні відбувся другий чвертьфінальний поєдинок чоловічий волейбольної Ліги чемпіонів, в якому польська «Закса» на своєму майданчику приймала італійський клуб «Кучине-Любе» із Чівітанови.

В першому матчі в Італії виграли гості 3:1. А в повторній зустрічі в польському місті Кендзежин-Козле успіх був на боці «Кучине-Любе» 3:0. Таким чином, для виявлення переможця суперникам довелося грати «золотий» сет. І тут успіх був на боці «Закси» 16:14.

Ліга чемпіонів. Чоловіки
1/4 фіналу. Другий матч
3 березня
«Закса» (Кендзежин-Козле, Польща) - «Кучине-Любе» (Чивитанова, Італія)

0:3 (22:25 24:26, 24:26)
Перший матч - 3:1
«Золотий» сет 16:14

Тепер ми знаємо двох півфіналістів чоловічої Ліги чемпіонів. Це італійська «Перуджа» з українським легіонером Олегом Плотницьким та польська «Закса».