| Оновлено 25 квітня 2021, 15:49
1010
0

Олег Плотницький разом із Перуджею вийшов до півфіналу Ліги чемпіонів

В матчі-відповіді у себе вдома «Перужда» в «золотому» сеті вибила з турніру «Модену»

1010
0
CEV Олег Плотницький

Відбувся повторний матч 1/4 фіналу чоловічої волейбольної Ліги чемпіонів. В Італії продовжили з'ясування стосунків дві місцевий команди «Перуджа», за яку грає капітан національної збірної України Олег Плотницький, та «Модена».

Нагадаємо, що в першому матчі з рахунком 3:0 на своєму майданчику виграла «Модена». У вівторок з таким же результатом, але тепер у себе вдома, успіху досягла «Перуджа». Тож довелося суперникам грати «золотий» сет. Команда Олега Плотницького тут була явно сильніше 15:5, а сам українець (на фото № 17) в цій грі набрав 17 очок.

«Золотий» сет 15:5

Три інших чвертьфінальних матчі пройдуть 3 і 4 березня.

Також визначився перший фіналіст жіночого Кубку ЄКВ. Італійська «Саугелла» з Монци знову завдала поразки сербському клубу «Тент» 3:0 (тепер вже в гостях) і вийшла до фіналу турніру.

Кубок ЄКВ. Жінки
Півфінал. Другий матч
2 березня
«Тент» (Обреновац, Сербія) - «Саугелла» (Монца, Італія)

0:3 (24:26, 20:25, 23:25)

В другому півфіналі 3 березня зіграють «Галатасарай» (Стамбул, Туреччина) і «Ангели» (Безьє, Франція). У першій грі перемогли француженки 3:2.