ОФІЦІЙНО. Безсмертний став головним тренером Львова

На цій посаді 52-річний фахівець змінив Віталія Шумського, звільненого напередодні

ОФІЦІЙНО. Безсмертний став головним тренером Львова
© ПФК Львів. Анатолій Безсмертний (ліворуч)

Новим головним тренером «Львова» сьогодні був призначений 52-річний Анатолій Безсмертний, допомагати якому в стані «синьо-золотих левів» буде Едуард Павлов.

Умови та строки контракту не розкриваються.

Останньою командою, яку тренував Безсмертний, була «Черкащина». Також наставник очолював «Полтаву», «Суми» та «Полісся».

Нагадаємо, напередодні «Львів» звільнив колишнього наставника Віталія Шумського, який з жовтня минулого року виконував обов'язки головного тренера.

Жертва хайпу, інтриг або результатів. Чому Шумського звільнили зі Львова?

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Львів

(32 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 02.03.2021 23:41
    0
    за що зняли шумського ?та що суперсклад,щоб вигравати у Динамо?
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 02.03.2021 22:09
    0
    Выглядит как очередное дно. Они ж в ЛЕ рвались.
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 02.03.2021 22:08
    0
    ты че, безсмертный?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 02.03.2021 20:30
    -2
    DidOk, 02.03.2021 20:22
    А толку ?
    Толку ніякого. Поки Паньків чудить, толку ніякого. Це вже ясно.
    Останнє місце в таблиці, це не вина тренерів, гравців, прибиральниці і водія тролейбуса. Останнє місце в таблиці це вина однією людини Андрюшки Паньківа !
    DidOk
      DidOk, 02.03.2021 20:22
    +2
    А толку ?
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 02.03.2021 19:02
    -2
    Удачи, но сильно сомневаюсь, что у них что-то изменится...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 02.03.2021 18:33
    -5
    еті рєбьята точна капієвскава і кріванасосава нєзаставят па украінскі гаваріть...
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 02.03.2021 18:30
    -8
    Замість українця Віталія Шумського призначили Таляна хє....р зна какова і помічник у нього Едік с Луханска, пастаянна работающій в Расєї....
    Ото УАФ прижало яйця Паньківу!
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 02.03.2021 18:06
    -5
    Удачи, правда как по мне шило на мыло...
    BEAR
    online
      BEAR, 02.03.2021 16:59
    -6
    Тут смерть его и настигнет
    BEAR
    online
      BEAR, 02.03.2021 16:59
    -6
    Тут смерть его и настигнет
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 02.03.2021 16:01
    -2
    ОФИЦИАЛЬНО. Главный тренер Львова стал бессмертным
    R1d3r
    online
      R1d3r, 02.03.2021 15:59
    -4
    Хороший тренер, в Черкассах и Полтаве его хорошо знают. Жаль, что в эту помойку перешел.
    Володимир Іванович
    online
      Володимир Іванович, 02.03.2021 15:48
    0
    власники клубу жуліки бандіти гроші відмивають, бісяться що неможуть вигравати, а пацани футболісти дурака валяють і гроші заробляють...
    молодці
    Αἴᾱς
      Αἴᾱς, 02.03.2021 15:45
    -7
    Диктант написал уже?
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 02.03.2021 15:38
    -13
    Касапоязиковий але вже щебече українською...
    П.с. Львів лишається в УПЛ, питання закрите!
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 02.03.2021 15:33
    +1
    думаю по тихому ФКЛьвив плавят в низшую лигу...... Верес должен занять его место по справедливости
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 02.03.2021 15:33
    +1
    напевно угодгний -касапомовний
    DidOk
      DidOk, 02.03.2021 20:22
    +2
    А толку ?
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 02.03.2021 15:33
    +1
    думаю по тихому ФКЛьвив плавят в низшую лигу...... Верес должен занять его место по справедливости
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 02.03.2021 15:33
    +1
    напевно угодгний -касапомовний
    Богдан Саженко
    online
      Богдан Саженко, 02.03.2021 23:41
    0
    за що зняли шумського ?та що суперсклад,щоб вигравати у Динамо?
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 02.03.2021 22:09
    0
    Выглядит как очередное дно. Они ж в ЛЕ рвались.
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 02.03.2021 22:08
    0
    ты че, безсмертный?
    Володимир Іванович
    online
      Володимир Іванович, 02.03.2021 15:48
    0
    власники клубу жуліки бандіти гроші відмивають, бісяться що неможуть вигравати, а пацани футболісти дурака валяють і гроші заробляють...
    молодці