Перелом і розрив зв'язок. Відома ступінь тяжкості травми капітана Олімпіка

Євген Цимбалюк в цьому сезоні вже не зіграє

Перелом і розрив зв'язок. Відома ступінь тяжкості травми капітана Олімпіка
© ТК Футбол 1

У матчі 16-го туру УПЛ капітан «Олімпіка» Євген Цимбалюк отримав страшну травму в зіткненні з нападником «Миная» Антоном Шиндером. Гравця прямо з поля забрала карета швидкої допомоги.

За словами президента донецького клубу Владислава Гельзіна, Цимбалюк пропустить не менше трьох місяців.

«У Євгена перелом латеральної кістки плюс розрив зв'язок, сьогодні будуть робити операцію. Точний вердикт скаже лікар, але зрозуміло, що гравець вибув мінімум на три місяці, цей сезон для нього вже, на жаль, закінчений», - сказав Гельзін.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Footboom

(221 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    BekXan
      BekXan, 01.03.2021 00:03
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Здоровья и скорейшего восстановления.
    Akella_147
      Akella_147, 28.02.2021 20:20
    +1
    Стык есть стык, футбол - это не балет!
    Tеllur
      Tеllur, 28.02.2021 20:14
    0
    Владимир Дьяков, 28.02.2021 20:10
    Интересно Манзуль трактует идентичные нарушения, перед этим игроку Шахтера показала желтую карточку, а за такое же нарушение игроку Зари красную, без зазрения совести.
    Ты уху не ел? Что там идентичного???
    Tеllur
      Tеllur, 28.02.2021 20:14
    +1
    Чурбан Шиндер пёр как на буфет с похмелья.
    Медики молодцы. Быстро эвакуировали.
    fon513
      fon513, 28.02.2021 20:11
    +7
    Долгая история...дай бог что б все зажило и срослось
    Владимир Дьяков
      Владимир Дьяков, 28.02.2021 20:10
    0
    Интересно Манзуль трактует идентичные нарушения, перед этим игроку Шахтера показала желтую карточку, а за такое же нарушение игроку Зари красную, без зазрения совести.
    fon513
      fon513, 28.02.2021 20:11
    +7
    Долгая история...дай бог что б все зажило и срослось
    BekXan
      BekXan, 01.03.2021 00:03
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Здоровья и скорейшего восстановления.
    Akella_147
    online
      Akella_147, 28.02.2021 20:20
    +1
    Стык есть стык, футбол - это не балет!
    Tеllur
      Tеllur, 28.02.2021 20:14
    +1
    Чурбан Шиндер пёр как на буфет с похмелья.
    Медики молодцы. Быстро эвакуировали.
    Tеllur
      Tеllur, 28.02.2021 20:14
    0
    Владимир Дьяков, 28.02.2021 20:10
    Интересно Манзуль трактует идентичные нарушения, перед этим игроку Шахтера показала желтую карточку, а за такое же нарушение игроку Зари красную, без зазрения совести.
    Ты уху не ел? Что там идентичного???
    Владимир Дьяков
      Владимир Дьяков, 28.02.2021 20:10
    0
    Интересно Манзуль трактует идентичные нарушения, перед этим игроку Шахтера показала желтую карточку, а за такое же нарушение игроку Зари красную, без зазрения совести.