Володимир ШАРАН: «З перших хвилин Дениска Шурман посадив нас на картки»

Наставник прокоментував поразку в матчі УПЛ

5303
3
vorskla.com.ua

«Олександрія» в матчі чемпіонату України програла «Ворсклі» з рахунком 1:3. Результат прокоментував наставник Володимир Шаран.

«Я впевнений, що «Олександрія» не заслужила поразку, ще й з рахунком 1:3. У першому таймі взагалі не бачив суперника біля наших воріт. Гольові моменти не хочу навіть коментувати. Ми за 10 хвилин могли тричі зі стандартів забити. Прикра поразка, але я вдячний хлопцям. Не розумію, чому кажуть, що «Олександрія» грає бий-біжи, хоча у суперників постійно більше довгих передач. Забий ми першими - була б інша картина».

«Про VAR не хочу говорити. З перших хвилин видно, як Дениска Шурман (арбітр) посадив нас на картки. Програли битву, але не війну».

«Будемо боротися за те місце, яке реально зайняти. Це 5-е місце. Сьогодні був не наш день», - сказав Шаран.