Ліга чемпіонів. Падіння Мотора, трагедія в Порту

Жахливі новини з Португалії

5229
1
eurohandball.com

Завершився тринадцятий тур Ліги чемпіонів з гандболу, але все його події затьмарила трагічна новина з Піренейського півострова. У воротаря португальського «Порту» Алфреду Кінтани в минулий понеділок на тренуванні зупинилося серце. Голкіпер був доставлений в госпіталь, але, не дивлячись на всі зусилля лікарів в п'ятницю була констатована смерть гандболіста. Алфреду Кінтані було всього лише 32 роки.

Серед матчів, що відбулися в групі А, варто виділити поєдинок «Фленсбурга» і «ПСЖ». Гранди європейського гандболу провели захоплюючий поєдинок, причому виблискували в ньому рівно по тайму. Спочатку німецький клуб в першій тридцятихвилинці громив французів. На перерву команди пішли з рахунком - 19:10 на користь «Фленсбурга». А в другому таймі вже гандболісти «ПСЖ» намагалися героїчно врятувати гру, але трохи не наздогнали своїх опонентів. Фінальна сирена зафіксувала мінімальну перемогу «Фленсбурга» - 28:27. Найрезультативнішим гравцем матчу став шведський лівий крайній «Фленсбурга» Хампус Ванне. На рахунку скандинава вісім результативних кидків по воротах суперників.

У групі В дуже важливе значення для шанувальників «Мотора» мала зустріч між німецьким «Кілем» і французьким «Нантом». Обидва клуби є прямими конкурентами запоріжців у боротьбі за підсумкове третє місце в групі. Поєдинок між представниками двох найсильніших європейських чемпіонатів пройшов в рівній боротьбі. По ходу зустрічі перевага жодної з команд не перевищувала трьох м'ячів. Нічийний результат став справедливим підсумком зустрічі, а фінальна сирена зафіксувала на табло підсумкові цифри - 24:24. Кращим снайпером поєдинку став зірковий правий напівсередній «Нанта» Кірілл Лазаров. Гандболіст з Північної Македонії закинув у ворота «Кіля» п'ять м'ячів. Після зіграного туру чемпіон України опустився в турнірній таблиці з третього місця відразу на п'яте.