Олександр РЯБОКОНЬ: «Після третього м'яча вирішили розмитнити новачків»

Головний тренер «Десни» прокоментував перемогу над «Інгульцем»

2036
0
УПЛ. Олександр Рябоконь

Головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь прокоментував перемогу над «Інгульцем» (3:0) в матчі 16-го туру УПЛ:

«Поставилися до суперника з повагою, знали їхні сильні сторони. Взялися за справу з першої хвилини, настрій був робочий, тримали нитки гри до фінального свистка. Професійна робота з боку футболістів.

Суперник добре рухався, щільно закривали зони, не так багато моментів створили. Тотовицький блиснув індивідуальною майстерністю, забив чудовий гол. У другому таймі більше володіли простором, більше атакували, але забили зі стандартів.

Всі клуби працюють на стандартах, маючи кілька варіантів. Без везіння не обійшлося. Після третього м'яча виникла відповідна ситуація, щоб «розмитнити» новачків. Багато дебютів.

Відсутність Калитвинцева? На заваді стала травма. Робота на синтетичних полях має наслідки. Сподіваюся, до наступного туру встигне підійти».