ДЕНИСОВ: «Ярославський не має права займатися футболом до 2023 року»

Відомий журналіст розповів, чому екс-президент «Металіста» довго зберігав мовчання

ДЕНИСОВ: «Ярославський не має права займатися футболом до 2023 року»
© Футбол 1/2/3. Олександр Ярославський

Директор телеканалів «Футбол 1/2/3» Олександр Денисов розповів, чому бізнесмен Олександр Ярославський вирішив відродити «Металіст».

«Ця тема буде досить тривалою. Це не робиться швидко, щоб взяти і повернути той самий «Металіст». Це не диво.

Ярославський не сказав, що візьме один з чинних клубів. Він не сказав, що повертається в футбол, він заявив, що хоче відродити той самий «Металіст». Що таке «той самий «Металіст»? В першу чергу, мова йде про те, щоб викупити і повернути у власність інтелектуальні права - емблема, кольори, шрифт. Це основне, це історія, це коріння того самого «Металіста». Без цієї емблеми Ярославський не хоче чути ні про що інше. Він хоче з цього почати.

Його підтримав керівник нашого футболу Андрій Павелко, який з радістю сприйняв таке рішення. Найголовніше - його підтримали ті, до кого звертався Олександр Ярославський. Це можновладці. Зокрема, в.о. мера Харкова Ігор Терехов. Якщо Терехову вдасться повернути у власність Ярославського емблему «Металіста», він в очах харків'ян підніме собі бали.

Я спілкувався зі Стороженком і Красніковим. І перший, і другий знайшли можливість фінансування цих клубів. Якщо говорити про Краснікова, я кілька разів у нього перепитував і він підтвердив, що на сьогодні ФК «Метал» він повністю фінансує сам. Це точна інформація. Ярославський не дає грошей на розвиток «Металіста 1925» і «Металу».

Чому Ярославський так довго мовчав? Насправді між ним і Сергієм Курченком, якому він продав клуб, була підписана угода, згідно з якою Олександр Ярославський не має права займатися футбольною діяльністю до 2023 року включно.

Ярославський продав «Металіст» за 130 мільйонів доларів. Повертаючи емблему, він зовсім не забирає її у Курченка. Вся інтелектуальна власність давно відсуджена Україною у Курченка і знаходиться у державній власності. Головне питання - як вибудувати відносини з державними органами, щоб отримати емблему назад? Цілком ймовірно, буде якась ціна, яку потрібно буде заплатити за емблему. Є чутки, що Ярославський розвиватиме «Металіст» на базі ФК «Метал», - підсумував Денисов.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    DidOk
      DidOk, 01.03.2021 22:43
    +1
    Це ж нікчемна угода ...
    Як можна заборонити жити, кохати, срати чи чимось займатися, якщо це не вирок суду у криміналі ?
    Lion
    online
      Lion, 26.02.2021 20:25
    -5
    И тут Денисов не такой, причем тут Денисов если Ярык подписал бумаги...
    Олійник Володимир
    online
      Олійник Володимир, 26.02.2021 18:48
    0
    Иван Ивановченко, 26.02.2021 16:28
    а кто такой Денисов - это первое. Втрое кто такой кое вор прокладка Януковича Курченко. прекращайте распространять всякий бред
    директор "гебельсканалів"
    Tеllur
      Tеllur, 26.02.2021 18:11
    +2
    И шо?
    Зато у него есть отряд адвокатов и специалистов во многих областях нашей жизни. А он пока может слетать туристом в космос.
    turist86
    online
      turist86, 26.02.2021 18:04
    +4
    Маячня! Хто заважає Ярославському фінансувати клуб, оформивши його на Маркевича або Краснікова?
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 26.02.2021 17:54
    +5
    кто-то может пояснить смысл в чем был соглашения до 2О23 года этого?
    VLytvyn
      VLytvyn, 26.02.2021 17:34
    +7
    Достеменно відомо, що займатися футболом чи ні. може вирішити лише футбольні органи, які керують дозволами.Ніякий Курченко немає ніяких повноважень вирішувати власнику займатись футболм чи ні.Підтримую Ярославського і впевнений, що він відродить Металіст Харків і бажаю йому успіхів!
    Frank Piter
      Frank Piter, 26.02.2021 17:26
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Во-первых не до 2023 году включительно, а до февраля 2023 года. А во-вторых эмблема это такая ерунда, о которой даже неудобно говорить в слух.
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 26.02.2021 17:01
    -14
    Коментар згорнуто. Показати
    Евгений Семыкин, 26.02.2021 16:12
    Очень хорошая статья о допущениях великого рупора современности. Ценность её правда нулевая...
    Уж куда лучше цЫгавнюка.
    Kevko
      Kevko, 26.02.2021 16:56
    0
    Рупор как всегда вбрасывает какую информационно-мусорную смесь
    REALIST
    online
      REALIST, 26.02.2021 16:52
    +6
    обмежити будь-які права людини в Україні може лише суд... Та й Курченко для українського правосуддя - ніхто... (і це при умові, що існує якийсь обмежувальний документ/розписка, а не слово пацана чи чесне піонерське!)
    Доброгорский Юрий
      Доброгорский Юрий, 26.02.2021 16:49
    +10
    Ну а кроме команды Ярославский однозначно захочет получить себе в актив всю инфраструктуру... База, стадион...
    Интересно, за какой "бесценок" он его получит...
    savant
    online
      savant, 26.02.2021 16:38
    +10
    любой документ подписанный курченко можно использовать в туалете вместо туалетной бумаги уже... что за бред!!?? каким надо быть идиотом чтоб разговаривать о каких то договорах с человеком который в бегах и является национальным преступником... тем более что сам п.енисов, в следующем же параграфе себе противоречит, рассказывая что всё что принадлежало курченко уже является государственной собственностью, поэтому смешно говорить о правомерности каких то документов с курченко...
    Иван Ивановченко
      Иван Ивановченко, 26.02.2021 16:28
    +13
    а кто такой Денисов - это первое. Втрое кто такой кое вор прокладка Януковича Курченко. прекращайте распространять всякий бред
    Евгений Семыкин
      Евгений Семыкин, 26.02.2021 16:12
    +21
    Очень хорошая статья о допущениях великого рупора современности. Ценность её правда нулевая...
    Евгений Семыкин
      Евгений Семыкин, 26.02.2021 16:12
    +21
    Очень хорошая статья о допущениях великого рупора современности. Ценность её правда нулевая...
    Иван Ивановченко
      Иван Ивановченко, 26.02.2021 16:28
    +13
    а кто такой Денисов - это первое. Втрое кто такой кое вор прокладка Януковича Курченко. прекращайте распространять всякий бред
    Доброгорский Юрий
    online
      Доброгорский Юрий, 26.02.2021 16:49
    +10
    Ну а кроме команды Ярославский однозначно захочет получить себе в актив всю инфраструктуру... База, стадион...
    Интересно, за какой "бесценок" он его получит...
    savant
    online
      savant, 26.02.2021 16:38
    +10
    любой документ подписанный курченко можно использовать в туалете вместо туалетной бумаги уже... что за бред!!?? каким надо быть идиотом чтоб разговаривать о каких то договорах с человеком который в бегах и является национальным преступником... тем более что сам п.енисов, в следующем же параграфе себе противоречит, рассказывая что всё что принадлежало курченко уже является государственной собственностью, поэтому смешно говорить о правомерности каких то документов с курченко...
    VLytvyn
      VLytvyn, 26.02.2021 17:34
    +7
    Достеменно відомо, що займатися футболом чи ні. може вирішити лише футбольні органи, які керують дозволами.Ніякий Курченко немає ніяких повноважень вирішувати власнику займатись футболм чи ні.Підтримую Ярославського і впевнений, що він відродить Металіст Харків і бажаю йому успіхів!
    REALIST
    online
      REALIST, 26.02.2021 16:52
    +6
    обмежити будь-які права людини в Україні може лише суд... Та й Курченко для українського правосуддя - ніхто... (і це при умові, що існує якийсь обмежувальний документ/розписка, а не слово пацана чи чесне піонерське!)
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 26.02.2021 17:54
    +5
    кто-то может пояснить смысл в чем был соглашения до 2О23 года этого?
    turist86
    online
      turist86, 26.02.2021 18:04
    +4
    Маячня! Хто заважає Ярославському фінансувати клуб, оформивши його на Маркевича або Краснікова?
    Tеllur
      Tеllur, 26.02.2021 18:11
    +2
    И шо?
    Зато у него есть отряд адвокатов и специалистов во многих областях нашей жизни. А он пока может слетать туристом в космос.
    DidOk
      DidOk, 01.03.2021 22:43
    +1
    Це ж нікчемна угода ...
    Як можна заборонити жити, кохати, срати чи чимось займатися, якщо це не вирок суду у криміналі ?
    Олійник Володимир
    online
      Олійник Володимир, 26.02.2021 18:48
    0