Коронавірус не підтвердився. Воротар Брюгге може зіграти з Динамо

Сімон Міньйоле здоровий, а Шарль де Кетеларе відправлений на карантин

Коронавірус не підтвердився. Воротар Брюгге може зіграти з Динамо
© Getty Images/Global Images Ukraine. Сімон Миньоле

Основний голкіпер «Брюгге» Сімон Міньоле зможе взяти участь в матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи проти «Динамо».

Вчора Міньоле і півзахисник Шарль де Кетеларе здали позитивні тести на коронавірус. Сьогодні вони пройшли повторне тестування, і виявилося, що результат Міньоле був хибнопозитивним.

А ось у де Кетеларе коронавірус підтвердився. Він відправлений на карантин і з «Динамо» не зіграє.

Також пропустять матч з віце-чемпіонами України Стефано Денсвіл, Ханс Ванакен, Ноа Ланг, Матс Рітс і Матея Мітровіч.

Матч «Брюгге» - «Динамо» відбудеться сьогодні, 25 лютого. Початок - о 22:00 за Києвом. Перший матч завершився внічию 1:1.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

(12 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Vaso
    online
      Vaso, 25.02.2021 20:43
    0
    Alexander Киев, 25.02.2021 17:20
    Без 6 гравців основи буде Брюгге! І як їх можна було не обіграти ще в Києві?
    В Киеве евреи так имеют Шахту,что шуба заворачивается, штанги, перекладины, просто не везет Маккаби, так что сильно не духарись...
    Zardunchenk@
    online
      Zardunchenk@, 25.02.2021 19:37
    -1
    это их не спасёт и смерть ворогам
    Сергей Ионов
      Сергей Ионов, 25.02.2021 19:35
    +1
    Надо было и нашим так сдавать тесты до тех пор,пока все отрицательные не будут.
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 25.02.2021 18:16
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Alex86 1, 25.02.2021 17:39
    Ничего, были бы моменты главное
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 25.02.2021 18:15
    0
    как так?! надо было из ануса брать анализ!))
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 25.02.2021 17:39
    0
    Ничего, были бы моменты главное
    vitaha33
      vitaha33, 25.02.2021 17:36
    +2
    Де Кателаре в Києві був "хибнопозитивний", а тепер позитивний. Думаю, що Міньоле хворий
    Alehandro
    online
      Alehandro, 25.02.2021 17:31
    +5
    ...но лучше всё таки не рисковать здоровьем вратаря и команды: пусть Симон посидит сегодня дома, посмотрит футбол по телевизору)
    Sauron
    online
      Sauron, 25.02.2021 17:30
    +1
    Классная новость. Де Кетеларе - один из лидеров
    Alexander Киев
    online
      Alexander Киев, 25.02.2021 17:20
    -3
    Без 6 гравців основи буде Брюгге! І як їх можна було не обіграти ще в Києві?
    khatskevich_bog
      khatskevich_bog, 25.02.2021 17:15
    0
    подтасовали паскуды бельгийские
    Alehandro
    online
      Alehandro, 25.02.2021 17:31
    +5
    ...но лучше всё таки не рисковать здоровьем вратаря и команды: пусть Симон посидит сегодня дома, посмотрит футбол по телевизору)
    vitaha33
    online
      vitaha33, 25.02.2021 17:36
    +2
    Де Кателаре в Києві був "хибнопозитивний", а тепер позитивний. Думаю, що Міньоле хворий
    Сергей Ионов
      Сергей Ионов, 25.02.2021 19:35
    +1
    Надо было и нашим так сдавать тесты до тех пор,пока все отрицательные не будут.
    Sauron
    online
      Sauron, 25.02.2021 17:30
    +1
    Классная новость. Де Кетеларе - один из лидеров
    Vaso
    online
      Vaso, 25.02.2021 20:43
    0
    Alexander Киев, 25.02.2021 17:20
    Без 6 гравців основи буде Брюгге! І як їх можна було не обіграти ще в Києві?
    В Киеве евреи так имеют Шахту,что шуба заворачивается, штанги, перекладины, просто не везет Маккаби, так что сильно не духарись...
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 25.02.2021 18:15
    0
    как так?! надо было из ануса брать анализ!))
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 25.02.2021 17:39
    0
    Ничего, были бы моменты главное
    khatskevich_bog
    online