Баварія і Лаціо влаштували вогняне шоу в Римі

Рекордмайстер практично забезпечив собі місце в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

13760
5

Перед матчем коуч «Лаціо» Сімоне Індзагі говорив, що для його хлопців поєдинок проти «Баварії» стане кульмінацією всієї напруженої п'ятирічної роботи команди. Але навряд чи італійський наставник очікував, що кульмінація виявиться саме такою.

Вже на 9 хвилині Мусаккіо помилився і Левандовскі, перехопивши м'яча, обіграв воротаря і забив у порожні ворота - 0:1. Цей гол став для польського голеадора 72-м в Лізі чемпіонів і за кількістю забитих він обійшов легенду «Реалу» Рауля. Попереду тільки Роналду і Мессі.

Рекордмайстер продовжував володіти помітною перевагою і незабаром подвоїв рахунок. Горецка віддав передачу на Мусіала і 17-річний юнак кинув у зневіру уболівальників «орлів» біля телевізора. Ну а за три хвилини до перерви третій гол у ворота Рейни забив Сане. Лерой добив м'яча після удару Комана і сейва воротаря.

Весела гра продовжилася і після перерви. Вже на 47 хвилині Сане знову посприяв взяттю воріт. Цього разу після його прострілу Ачербі зрізав м'яча в свої ворота. А буквально в наступній атаці Корреа після сольного проходу відіграв один м'яч - 1:4.

Матч-відповідь команди проведуть 17 березня в Мюнхені. І там «Лаціо» без дива вже не обійтися.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Перший матч.

«Лаціо» - «Баварія» - 1:4