Сергій МОРОЗОВ: «Якщо взяти підсумок матчу, то завдання вже вирішене»

Спеціаліст – про перемогу «Шахтаря» над «Маккабі Тель-Авів»

1942
0

Відомий у минулому футболіст Сергій Морозов прокоментував перемогу донецького «Шахтаря» над ізраїльським «Маккабі Тель-Авів» (2:0) в першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи.

«Ізраїльська команда показала, що може боротися, може битися, але не більше. Бракує багато моментів, щоб з такими командами як Шахтар грати на рівних. Я б не сказав, що це перемога на класі, тому що клас - це, коли виходить команда і забиває два-три м'ячі, а потім через цей матч готується до наступного, контролюючи цю гру.

Чи не повністю була гра під контролем Шахтаря, перший тайм ще повністю був під контролем «гірників», а другий тайм був розірваний на періоди. Думаю, що це пов'язано з тим, що не всі футболісти в однаковому стані, вплинули перельоти з Анталії в Україні, а потім в Ізраїль, тому що це непросто. Якщо взяти підсумок матчу, то завдання вже вирішене», - сказав Морозов.

Матч-відповідь відбудеться 25 лютого в Києві.