В'ячеслав ШЕВЧУК: «У другому таймі Динамо просто зім'яло Олімпік»

Спеціаліст – про перемогу киян

4643
3
ФК Олімпік Донецьк. В'ячеслав Шевчук

Колишній захисник збірної України В'ячеслав Шевчук прокоментував перемогу київського «Динамо» над донецьким «Олімпіком» (3:1) в матчі 14-го туру української Прем'єр-ліги.

«Беніто за «Олімпік» досить успішно виступає, він важливий гравець. На його позиції в цьому матчі зіграв аргентинець, який забив гол. Михайло правильно говорить: перші 20 хвилин деяку перевагу було у «Олімпіка». Вони швидше адаптувалися до цього поля, а «Динамо» було складніше прийняти цей газон, вони ніби не знали, як контролювати м'яч. Потім Київ включив обороти, заволодів ініціативою в кінці першого тайму, а в другому вже просто зім'яв «Олімпік», - зазначив Шевчук.