Переможна серія Манчестер Сіті в чемпіонаті Англії досягла 11 матчів

До всіх трьох голів у ворота «Тоттенхема» мав відношення Гюндоган

7130
10

Перший тайм вийшов малоцікавим, адже моментів в ньому було зовсім небагато. Перший з них виник на 14-й хвилині, коли Кейн сам заробив штрафний удар, а потім з цього ж штрафного спрямував м'яч у праву від себе штангу. Едерсон до м'яча вже не встигав, але, на щастя воротаря, той знову вилетів в поле.

А потім господарі поля досить несподівано заробили пенальті. Хейб'єрг в боротьбі за м'яч у себе в штрафному зачепив ногу Гюндогана і арбітр одразу вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті на 23-й хвилині вирішив виконати Родріго. Пробив він низом у лівий від себе кут воріт. Льоріс до м'яча дотягнувся, але від його рук круглий все ж таки влетів у сітку воріт.

Перед самою перервою на 42-й хвилині знову могли забивати підопічні Хосепа Гвардіоли, коли після удару Гюндогана гостей виручив Девіс. М'яч відскочив до Канселу, який відпасував вже під удар Жезусу, але форвад «Манчестер Сіті» пробив над поперечиною

На самому початку другого тайму господарі поля збільшили свою перевагу. Це Стерлінг, Фоден і Гюндоган розіграли відмінну комбінацію у штрафному майданчику «Тоттенхема» і останній з близької відстані влучно пробив повз Льоріса.

А на 66-й хвилині німецький півзахисник «Манчестер Сіті» оформив дубль. Цікаво, що гольову атаку розпочав воротар Едерсон. Він не просто вибив м'яч до центра поля, а зробив це так точно, що Гюндоган в супроводі захисника втік до воріт «Тоттенхема». Там він обіграв свого опонента і завдав ще одного прицільного удару.

Гра була практично зроблена. Єдине, що змогли зробити гості, так це створити момент на 81-й хвилині. Однак з небезпечним ударом Бейла, який вийшов на заміну у другому таймі, впорався Едерсон.

Таким чином, «Манчестер Сіті» досяг своєї одинадцятої перемоги поспіль в англійській Прем'єр-Лізі і продовжує впевнено очолювати турнірну таблицю.