Дніпро-1 за п'ять хвилин упустив перевагу в два м'ячі над Будучностю

У дніпровського клубу відзначилися Олександр Піхальонок і Олександр Назаренко

1861
1
СК Дніпро-1

3 лютого «Дніпро-1» провів вечірній спаринг з діючим чемпіоном Чорногорії, «Будучностю». Команда УПЛ не зуміла втримати перевагу в два м'ячі, пропустила 2 гола за 5 останніх хвилин, і гра завершилася внічию (2:2).

Наприкінці першого тайму дніпрянам вдалося забити суперникам у роздягальню – Піхальонок отримав пас від Назаренка і завдав невідпорного удару метрів з 18-ти прямо у нижній кут – 1:0.

У другому таймі «Дніпро-1» зумів забити вдруге. Піхальонок у підкаті зумів проштовхнути м’яч на хід Назаренку, і той, не зустрічаючі супротиву від суперників, дійшов практично до лінії карного майданчику і влучно пробив у нижній кут – 2:0 за 10 хвилин до кінця.

Невдовзі Вуячіч зумів знайти момент для удару і скоротити розрив у рахунку. Усе вирішилося вже на четвертій компенсованій арбітром хвилині, коли останній у матчі навіс зі стандарту у підсумку призвів до результативного удару Раічковіча. Зафіксована нічия 2:2 у грі, в якій спортклубівці були дуже близькими до перемоги.