Уле Гуннар СУЛЬШЕР: «9 голів? Манчестер Юнайтед зіграв ідеально»

У матчі 22-го туру АПЛ «МЮ» на «Олд Траффорд» розгромив «Саутгемптон» (9:0)

1940
4

У матчі 22-го туру Англійської Прем'єр-ліги «Манчестер Юнайтед» на «Олд Траффорд» розгромив «Саутгемптон» (9:0).

На 2-й хвилині у гостей Олександр Янкевіц заробив вилучення за фол на Скотті Мактомінеї. «МЮ» в першому таймі забив 4 голи у ворота «Святих»: відзначилися Аарон Ван-Біссака, Маркус Рашфорд, Едінсон Кавані, а Ян Беднарек відзначився автоголом.

У другому таймі «Саутгемптон» відправив м'яч у ворота господарів поля, але гол не був зарахований після використання системи VAR. Після цього «МЮ» відзначився ще 5 разів: Антоні Марсьяль оформив дубль, а довершили справу Мактоміней, Деніел Джеймс і Бруну Фернандеш, який реалізував пенальті.

«Манчестер Юнайтед» набрав 44 очки та порівнявся з лідером, «Манчестер Сіті» (по 44 очки).

ВІДЕО. Прес-конференція Уле Гуннара Сульшера після матчу МЮ» – «Саутгемптон».