Володимир БРИНЗАК: «Меркушина може не стартувати на чемпіонаті світу»

Президент ФБУ – про перспективи віце-чемпіонки Європи

Володимир БРИНЗАК: «Меркушина може не стартувати на чемпіонаті світу»
© Український біатлон. Володимир Бринзак

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак поділився думкою про перспективи Анастасії Меркушиної.

«Я думаю, що може так статися, що Меркушина може не стартувати на чемпіонаті світу, тому що змішані естафети в цьому році будуть починатися з чоловічих стартів, у дівчат буде зайве фінішне коло, а з її нинішнім функціональним станом буде дуже важко.

Тому, швидше за все, на одиночну естафету будемо готувати іншу. З хлопців буде Підручний або Прима, а у дівчат буде не Настя, я так бачу. Вона може бути запасною», - сказав Бринзак.

Нагадаємо, чемпіонат світу пройде в словенській Поклюці з 10 по 21 лютого.

Біатлонний сезон-2020/21: розклад, анонси, трансляції, результати

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Суспільне спорт

(15 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    ffff
    online
      ffff, 01.02.2021 16:10
    +1
    Ас Милан Чемпіон, 01.02.2021 15:25
    ЧЄ показав, що ты сильно утріруєш))
    На ЧЕ не было основных сборных, а по её стартам на кубке было видно как она отстаёт.В каком десятке финишировала?
    Ас Милан Чемпіон
      Ас Милан Чемпіон, 01.02.2021 15:26
    -1
    Mishka_Tayson, 01.02.2021 14:56
    Думаю, на індивідуальну гонку Настю можна поставити - сестрички Семеренки її не дуже люблять ходити. Так що у компанію до Джими, Підгрушної і Блашко - було б доречно Меркушину додати.
    Дурницю пишеш-якраз в індивідуалці в Валі є шанс на медаль... А пропускати е або Блашко або Лєна
    Ас Милан Чемпіон
      Ас Милан Чемпіон, 01.02.2021 15:25
    -4
    ffff, 01.02.2021 15:06
    Она своим ходом при чистой стрельбе( на что особо не надо надеяться) проиграет пять минут, и будет в сотке, в паре последних десятков
    ЧЄ показав, що ты сильно утріруєш))
    ffff
    online
      ffff, 01.02.2021 15:06
    +2
    Mishka_Tayson, 01.02.2021 14:56
    Думаю, на індивідуальну гонку Настю можна поставити - сестрички Семеренки її не дуже люблять ходити. Так що у компанію до Джими, Підгрушної і Блашко - було б доречно Меркушину додати.
    Она своим ходом при чистой стрельбе( на что особо не надо надеяться) проиграет пять минут, и будет в сотке, в паре последних десятков
    ffff
    online
      ffff, 01.02.2021 15:02
    -1
    vitaly78, 01.02.2021 14:48
    А зачем ее тогда вообще брали на ЧМ?
    Запасной, на всякий случай.
    ffff
    online
      ffff, 01.02.2021 15:02
    +3
    Если ранее она была для микс-эстафеты хороша за счёт своей скорострельности и точности,то на данный момент этого нет.Не говоря уже о скорости.
    Mishka_Tayson
      Mishka_Tayson, 01.02.2021 14:56
    +1
    Думаю, на індивідуальну гонку Настю можна поставити - сестрички Семеренки її не дуже люблять ходити. Так що у компанію до Джими, Підгрушної і Блашко - було б доречно Меркушину додати.
    vitaly78
      vitaly78, 01.02.2021 14:48
    0
    А зачем ее тогда вообще брали на ЧМ?
    maverik
      maverik, 01.02.2021 14:33
    +2
    Ни скорости ,ни стрельбы не велика потеря.
    ffff
    online
      ffff, 01.02.2021 15:02
    +3
    Если ранее она была для микс-эстафеты хороша за счёт своей скорострельности и точности,то на данный момент этого нет.Не говоря уже о скорости.
    ffff
    online
      ffff, 01.02.2021 15:06
    +2
    Mishka_Tayson, 01.02.2021 14:56
    Думаю, на індивідуальну гонку Настю можна поставити - сестрички Семеренки її не дуже люблять ходити. Так що у компанію до Джими, Підгрушної і Блашко - було б доречно Меркушину додати.
    Она своим ходом при чистой стрельбе( на что особо не надо надеяться) проиграет пять минут, и будет в сотке, в паре последних десятков
    maverik
    online
      maverik, 01.02.2021 14:33
    +2
    Ни скорости ,ни стрельбы не велика потеря.
    ffff
    online
      ffff, 01.02.2021 16:10
    +1
    Ас Милан Чемпіон, 01.02.2021 15:25
    ЧЄ показав, що ты сильно утріруєш))
    На ЧЕ не было основных сборных, а по её стартам на кубке было видно как она отстаёт.В каком десятке финишировала?
    Mishka_Tayson
    online
      Mishka_Tayson, 01.02.2021 14:56
    +1
    Думаю, на індивідуальну гонку Настю можна поставити - сестрички Семеренки її не дуже люблять ходити. Так що у компанію до Джими, Підгрушної і Блашко - було б доречно Меркушину додати.
    vitaly78
    online
      vitaly78, 01.02.2021 14:48
    0
    А зачем ее тогда вообще брали на ЧМ?