У Сумах стартував чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні

Результати першого дня змагань

2225
3
uaf.org.ua

У Сумах стартував командний чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні. Перший день змагань запам’ятався відразу кількома особистими рекордами та цікавою боротьбою на доріжках і в секторах.

Данило Даниленко найшвидше подолав 400 метрів (47.44 с), залишивши у 25 сотих позаду Олександра Погорілка. Дуже сильна компанія на цій дистанції підібралася у жінок. За перемогу у Сумах боролися Ганна Рижикова, Катерина Климюк, Єлизавета Бризгіна й Аліна Логвиненко. Переможницею стала Рижикова, яка була єдиною, хто цього вечора «розміняв» 53 секунди – 52.97.

Вікторія Ратнікова минулого сезону демонструвала високі результати у приміщенні. На чемпіонаті України вона пробігла 60 метрів за 7.21 секунди – швидше у її віці в Україні бігла лише легендарна Жанна Блок. Цього року вона знову була поза конкуренцією. Для перемоги їй вистачило 7.31 с. У чоловіків долю переможця вирішував фотофініш. Ерік Костриця і Станіслав Коваленко показали однаковий час – 6.72 с, але тисячні долі секунди були на боці Костриці.

Ірина Геращенко повторила найкращий результат нинішнього сезону (1,92 м) і виграла змагання зі стрибків у висоту. Юлія Левченко і Ярослава Магучіх 2 лютого змагатимуться у Банській Бистриці. У змаганнях чоловіків у сектор там вийде українець Андрій Проценко.

У секторі для стрибків з жердиною зустрілися дві лідерки у цій дисципліні – Марина Килипко і Яна Гладійчук. Гладійчук здобула перемогу з результатом 4,41. У чоловіків найвище злетів Владислав Малихін (5.42 м).

У секторі для штовхання ядра серед чоловіків Ігор Мусієнко підтвердив статус лідера останніх років і переміг з результатом 18.93 м. У жінок найкращий виступ у Тетяни Кравченко (15.06 м).

Олег Свистун прогнозовано переміг зі спортивної ходьби на 5000 метрів (20:00.22 хв). За відсутності перших номерів збірної у секторі стрибків у довжину поза конкуренцією був Ігор Гончар (7.71 м). Змагання серед жінок виграла Оксана Мартинова (6.34 м).

Роман Ростикус (5:40.61 хв) та Ганна Жмурко виграли дистанцію 2000 метрів з перешкодами (6:40.70 хв). Орися Дем’янюк (4:33.75 хв) й Артем Алфімов (3:47.93 хв) найшвидше пробігли 1500 метрів. Лідерки з п’ятиборства – Аліна Шух, Ганна Мельниченко, Анастасія Мохнюк і Дарина Слобода – змагалися у Сумах з окремих видів. За їхньої відсутності змагання з багатоборства виграла Тетяна Білик з сумою 3917 очок.