ЧЄ-2021 з біатлону. Прима посів 6 місце в спринті

Українські біатлоністи знову залишилися без медалі

15028
11
Андрій Іванов. Артем Прима

У п'ятницю, 29 січня, в польському Душники-Здруй відбулася чоловіча спринтерська гонка в рамках чемпіонату Європи-2021 з біатлону.

Найкращим у складі збірної України став Артем Прима, який з одним промахом в пасиві посів шосте місце. Богдан Цимбал з двома колами штрафу в пасиві зайняв 29 місце, а Артем Тищенко після 150 додаткових метрів дистанції насилу забіг в топ-40.

Повністю провалили гонку Андрій Доценко, Руслан Ткаленко і Тарас Лесюк. Всі троє не зуміли навіть кваліфікуватися в гонку переслідування.

Чемпіоном Європи в спринті став швейцарець Мартін Єгер, якому вдалося закрити всі мішені. Срібну медаль завоював росіянин Саїд Халілі, а бронзовим призером навіть після двох штрафних кіл вдалося стати німцеві Йоганнесу Кюну.

Після чотирьох гонок чемпіонату Європи в скарбничці збірної України лише одна медаль – срібло Анастасії Меркушиної в індивідуальній гонці. Українським чоловікам поки не вдалося здобути жодної нагороди.