Юрген Клопп переграв Жозе Моуріньо

9711
9
ФК Ліверпуль

«Вишенькою на торті» став останній матч 20-го туру АПЛ «Тоттенхем» - «Ліверпуль». Несамовитий двобій команд на полі і «баттл» неординарних тренерів із різними філософіями, який завжди викликає непідробний інтерес. Ось тільки з часів попередньої їхньої очної зустрічі в грудні, коли мерсисайдці перемогли 2:1, це протистояння дещо втратило в статусності. На поле в Лондоні вийшли п'ята і шоста команди чемпіонату.

Поєдинок розпочався з «місця в кар'єр». Вже на 3-й хвилині Кейн вивів Сона сам на сам з Аліссоном і гравець збірної Південної Кореї відкрив рахунок в матчі. Втім, радість господарів тривала недовго. ВАР показав мінімальний офсайд у нападника, і сперечатися з технікою ніхто з гравців «шпор» не став.

Поступово невеликою територіальною перевагою заволоділа команда Клоппа. Ось тільки з небезпечних моментів біля воріт Льоріса можна згадати хіба що удар в падінні Мане - французький кіпер був на місці.

Здавалося б, перший тайм так і закінчиться - нульовою нічиєю. Але Аткінсон додав 4 хвилини і на останній компенсованій Мане прострілив уздовж воротарського, і Фірміно відкрив рахунок в матчі - 0:1.

У другому таймі «довго запрягати» команди також не стали. На 47-й хвилині Мане з лівого флангу пробив, Льоріс невдало відбив слизький від дощу м'яч і Александер-Арнольд подвоїв рахунок! Але не встигли мерсисайдці порадіти, як Хейб'єрг ударом в дотик відіграв один гол - 1:2!

Гра трохи заспокоїлася, але було помітно, що гості більше хочуть перемогти. Активні вилазки «червоних» до воріт «шпор» увінчалися успіхом і в третій раз. Александер-Арнольд зробив подачу з правого флангу, Родон не зміг вибити м'яч і Мане забив свій 7-й гол в сезоні! З таким рахунком команди і дограли поєдинок.

Перемога дозволила «Ліверпулю» набрати 37 очок, обійти «Вест Хем» і переміститися на 4-у позицію в турнірній таблиці. «Тоттенхем» зазнав четвертої поразки в сезоні і другої від «Ліверпуля».

Англійська Прем'єр-ліга. 20 тур.

«Тоттенхем» – «Ліверпуль» – 1:3

Хейб'єрг, 49  Фірміно, 45+4, Александер-Арнольд, 47, Мане, 66

Бергвейн, 30 – Тьяго, 25

«Тоттенхем»: Льоріс, Родон, Ор’є, Доерті, Дайер, Девіс, Хейб’єрг, Сон, Н'Домбеле, Бергвейн (Бейл, 81), Кейн (Ламела, 46)

«Ліверпуль»: Аліссон, Робертсон, Матіп (Філіпс, 46), Александер-Арнольд, Мілнер, Тьяго Алькантара (Джонс, 77), Хендерсон, Вейналдум, Салах, Мане, Фірміно (Орігі, 87)

Арбітр: Мартін Аткінсон

Стадіон: «Тоттенхем Хотспур Стедіум»

ТОТТЕНХЕМ-ЛІВЕРПУЛЬ.ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(19)

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 12:00 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»