Вище Ліверпуля. Вест Хем Ярмоленка піднявся в топ-4 турнірній таблиці АПЛ

18627
7
ФК Вест Хем. Андрій Ярмоленко

У 20-му турі АПЛ «Вест Хем» на виїзді з камбеком переграв «Крістал Пелас».

Господарі забили першими, після чого тричі пропустили і ще раз зуміли вразити ворота команди Девіда Мойєса на останній компенсованій хвилині до другого тайму.

Андрій Ярмоленко вийшов на заміну на 83-й хвилині на позицію нападника, результативними діями відзначитися не встиг.

Відзначимо, що після цієї перемоги «Вест Хем» піднявся на четверте місце в турнірній таблиці АПЛ, обійшовши «Евертон», «Тоттенхем» і «Ліверпуль». Але у конкурентів за місце в зоні Ліги чемпіонів як мінімум по одному матчу в запасі

Чемпіонат Англії. 20-й тур

«Крістал Пелас» - «Вест Хем» - 2:3
Голи: 1:0 - 3аа, 1:1 - 9 Соучек, 1:2 - 25 Соучек, 1:3 - 65 Доусон. 2:3 - 90+7 Батшуайї.