ВІДЕО. Голосно нагадав про себе! Шахов забив за АЕК в ворота ПАОК

Український хавбек відкрив рахунок в матчі 18-го туру чемпіонату Греції

ВІДЕО. Голосно нагадав про себе! Шахов забив за АЕК в ворота ПАОК
© АЕК. Євген Шахов

Український хавбек Євген Шахов забив гол за АЕК в матчі 18-го туру чемпіонату Греції проти команди ПАОК, за яку він грав кілька років тому.

Вихованець «Дніпра» відзначився на 18-й хвилині, замкнувши точну передачу партнера після атаки по флангу. Це його другий гол за АЕК в сезоні.

Партнер Шахова по команді, український захисник Дмитро Чигринський знаходився в запасі.

Чемпіонат Греції. 18-й тур

ПАОК – АЕК – 2:2

Голи: Креспо, 40, Вієрінья, 70 – Шахов, 18, Галанопулос, 50.

Дивіться відео голу Євгена Шахова, 18 хв.

Події матчу
70' ГОЛ ! М'яч забив Вієйрінья (ПАОК).
51' ГОЛ ! М'яч забив Kostas Galanopoulos (АЕК).
40' ГОЛ ! М'яч забив Jose Angel Crespo (ПАОК).
18' ГОЛ ! М'яч забив Євген Шахов (АЕК).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    fedd1979
    online
      fedd1979, 25.01.2021 11:33
    0
    Руслан Луценко, 24.01.2021 23:54
    Вiн то так в пiвзахистi грае, якщо що!
    А він опорник чи атакуючий півзахисник? Якщо що...
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 25.01.2021 08:34
    0
    fedd1979, 24.01.2021 22:23
    А чим же він такий красивий, якщо взяти до уваги саме дії Шахова? Чоловіку виклали на пятачок і він не змазав. Чим же він так "голосно" нагадав про себе? Справа нападаючого - забивати голи. Що, до речі, йому вдається рідко. Пробачте, просто не люблю дурного пафосу. А те, що він забив - сприймаю з радістю.
    Ну для начала неплохо бы узнать, что Шахов никогда не играл в нападении, а уже потом задуматься о том, что для того, чтобы оказаться в нужное время в нужном месте, нужно, кроме прочего, уметь подключаться к атаке и выбирать позицию. Шахов ведь не стоял на месте всё время, пока атака шла. А гол в целом обычный да.
    Руслан Луценко
    online
      Руслан Луценко, 24.01.2021 23:54
    +9
    fedd1979, 24.01.2021 22:23
    А чим же він такий красивий, якщо взяти до уваги саме дії Шахова? Чоловіку виклали на пятачок і він не змазав. Чим же він так "голосно" нагадав про себе? Справа нападаючого - забивати голи. Що, до речі, йому вдається рідко. Пробачте, просто не люблю дурного пафосу. А те, що він забив - сприймаю з радістю.
    Вiн то так в пiвзахистi грае, якщо що!
    fedd1979
    online
      fedd1979, 24.01.2021 22:23
    +1
    А чим же він такий красивий, якщо взяти до уваги саме дії Шахова? Чоловіку виклали на пятачок і він не змазав. Чим же він так "голосно" нагадав про себе? Справа нападаючого - забивати голи. Що, до речі, йому вдається рідко. Пробачте, просто не люблю дурного пафосу. А те, що він забив - сприймаю з радістю.
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 24.01.2021 22:11
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Да, гол и правда красивый)
    Trollface
    online
      Trollface, 24.01.2021 21:22
    +6
    Отлично, красивый гол.
    Руслан Луценко
    online
      Руслан Луценко, 24.01.2021 23:54
    +9
    fedd1979, 24.01.2021 22:23
    А чим же він такий красивий, якщо взяти до уваги саме дії Шахова? Чоловіку виклали на пятачок і він не змазав. Чим же він так "голосно" нагадав про себе? Справа нападаючого - забивати голи. Що, до речі, йому вдається рідко. Пробачте, просто не люблю дурного пафосу. А те, що він забив - сприймаю з радістю.
    Вiн то так в пiвзахистi грае, якщо що!
    Trollface
    online
      Trollface, 24.01.2021 21:22
    +6
    Отлично, красивый гол.
    fedd1979
    online
      fedd1979, 24.01.2021 22:23
    +1
    А чим же він такий красивий, якщо взяти до уваги саме дії Шахова? Чоловіку виклали на пятачок і він не змазав. Чим же він так "голосно" нагадав про себе? Справа нападаючого - забивати голи. Що, до речі, йому вдається рідко. Пробачте, просто не люблю дурного пафосу. А те, що він забив - сприймаю з радістю.
    fedd1979
    online
      fedd1979, 25.01.2021 11:33
    0
    Руслан Луценко, 24.01.2021 23:54
    Вiн то так в пiвзахистi грае, якщо що!
    А він опорник чи атакуючий півзахисник? Якщо що...
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 25.01.2021 08:34
    0
    fedd1979, 24.01.2021 22:23
    А чим же він такий красивий, якщо взяти до уваги саме дії Шахова? Чоловіку виклали на пятачок і він не змазав. Чим же він так "голосно" нагадав про себе? Справа нападаючого - забивати голи. Що, до речі, йому вдається рідко. Пробачте, просто не люблю дурного пафосу. А те, що він забив - сприймаю з радістю.
    Ну для начала неплохо бы узнать, что Шахов никогда не играл в нападении, а уже потом задуматься о том, что для того, чтобы оказаться в нужное время в нужном месте, нужно, кроме прочего, уметь подключаться к атаке и выбирать позицию. Шахов ведь не стоял на месте всё время, пока атака шла. А гол в целом обычный да.