Юрай САНІТРА: «У нас два піки в цьому сезоні»

Наставник збірної України - про підготовку до чемпіонату світу

Юрай САНІТРА: «У нас два піки в цьому сезоні»
© biathlon.com.ua. Юрай Санітра

Головний тренер збірної України з біатлону Юрай Санітра розповів про те, як буде вибирати склад на чемпіонат світу:

«Найважливіші старти чекають на нас нас найближчим часом... У нас два піки в цьому сезоні, з яких, так би мовити, будемо жити в сезоні наступному.

На чемпіонат Європи складу збірної вже визначений. З цієї команди, яка тут, їдуть Артем Прима, Руслан Ткаленко і Артем Тищенко. З жінок - Віта Семеренко.

Далі ми переїжджаємо з командою в Поклюку, де будемо готуватися до чемпіонату світу. Зазначу, що це буде перший раз, коли ми будемо готуватися безпосередньо в місці проведення чемпіонату світу. Я думаю, що це буде непогано, якщо зможемо там виконати ту роботу, яка запланована.

Щодо відбору на чемпіонат світу можу сказати, що у чоловіків ясна позиція у Дмитра Підручного, Артема Прими та Антона Дудченка. З чемпіонату Європи ще буду додавати двох або трьох спортсменів. Мене радує прогрес Богдана Цимбала на Кубку IBU - він потенційний претендент в основну команду. Якщо Богдан буде підтримувати цей «бойовий» стан, то я буду на нього вельми розраховувати на чемпіонаті світу.

У жінок ситуація така, що на цей час Юлія Джима, Олена Підгрушна і Валя Семеренко підтвердили вже своє право стартувати на чемпіонаті світу. Інші спортсменки... Буду дивитися на виступи на чемпіонаті Європи. Але скажу, що зараз у мене вже є стратегія, кого потрібно готувати до чемпіонату світу, тому що на такий серйозний захід неможливо готувати спортсмена за один-два тижні. Звісноно, буде мати на це вплив і стан спортсменів на конкретний момент. Але мені там потрібні будуть спортсмени, які зможуть допомогти «закрити» всі старти в Поклюці.

Буду дивитися і на фізичний стан Анастасії Меркушиної, яка в минулому році допомогла в естафеті на чемпіонаті світу. Але Насті потрібно підтвердити прогрес у фізичній формі, щоб вона могла дістатися на першість світу».

Сьогодні збірна України стала восьмою в жіночій естафеті на Кубку світу в Антхольці.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Український біатлон

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Василий Будник
    online
      Василий Будник, 24.01.2021 19:34
    -1
    Одна- две пики в биатлоне мешают его развитию
    u6464u
    online
      u6464u, 24.01.2021 19:20
    -1
    Слабый ты Канистра, но лучшего разве Велепца нам не найти.
    andrei saenko
    online
      andrei saenko, 24.01.2021 18:27
    -2
    Противно слушать постоянный бред,то на пик не вышли,то болезнь,то срачка,то еще что то.Гнать Санитру в шею,последние 2 сезона это полная жопа.
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 24.01.2021 18:12
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Вот и хорошо, удачи вам.
    axylinam
    online
      axylinam, 24.01.2021 18:11
    -1
    Большая часть сезона у Санитры-это затяжное пике и надежда на то что раз в год и палка стреляет,хорошо что случайные медальки иногда проскакивают
    vizuals
    online
      vizuals, 24.01.2021 17:23
    0
    andrei saenko, 24.01.2021 17:21
    Пришел Синатра и полный пиз...ц,деградация полнейшая,в интервью сплошной бред.Что твориться в нашем биатлоне? По моему нужны кардинальные перемены как в федерации так и в самой сборной,хуже,хуже и хуже.
    Бринзак - великий закупівельник легіонерів і запоребриковських тренерів знає, шо робиться.
    Ну хочаб трасу у Буковелі зробив. Це повинно дати поштовх
    andrei saenko
    online
      andrei saenko, 24.01.2021 17:21
    0
    Пришел Синатра и полный пиз...ц,деградация полнейшая,в интервью сплошной бред.Что твориться в нашем биатлоне? По моему нужны кардинальные перемены как в федерации так и в самой сборной,хуже,хуже и хуже.
    vizuals
    online
      vizuals, 24.01.2021 17:08
    +1
    В Санітри усе життя так - хоча б разок на рік вийти на якийсь пік
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 24.01.2021 17:00
    +2
    Читал полное интервью с Санитрой.
    Я не понял,
    Что опять за подковёрные Зимнние игры.
    Задают конкретный вопрос про Блашко и без ответа.
    Уже Едут Джима, Пидгрушна, Вита.
    Почти По итогам кубка ИБУ Бех.
    Валя на Европу, ну и наверное оттуда на ЧМ.
    А еще пристально Смотрим на состояние Меркушиной.
    ждем резкого улучшения физ.формы.
    ---------------------------------
    Все. 6 человек набрали.
    ------------------
    Блашко, как и в прошлом году 7-я лишняя???
    31-я в тотале.
    №2 в мире по стрельбе с 90,7%.
    ///
    Болеет???
    Или опять через Европу прогнать, с запланированными результатами "отбора"??
    //
    Ей просто отдохнуть надо !!!
    //
    Что вообще происходит ???!!
    Argon
    online
      Argon, 24.01.2021 16:46
    0
    Два піки- перший літом, а другий... також літом
    PETP0
    online
      PETP0, 24.01.2021 16:34
    0
    Беспросветная тьма. Ни одной медали мы на ЧМ не возьмем, ни у мужчин, ни у женщин. А дальше будет только хуже. Уганд0шили наш биатлон наглухо.
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 24.01.2021 18:12
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Вот и хорошо, удачи вам.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 24.01.2021 17:00
    +2
    Читал полное интервью с Санитрой.
    Я не понял,
    Что опять за подковёрные Зимнние игры.
    Задают конкретный вопрос про Блашко и без ответа.
    Уже Едут Джима, Пидгрушна, Вита.
    Почти По итогам кубка ИБУ Бех.
    Валя на Европу, ну и наверное оттуда на ЧМ.
    А еще пристально Смотрим на состояние Меркушиной.
    ждем резкого улучшения физ.формы.
    ---------------------------------
    Все. 6 человек набрали.
    ------------------
    Блашко, как и в прошлом году 7-я лишняя???
    31-я в тотале.
    №2 в мире по стрельбе с 90,7%.
    ///
    Болеет???
    Или опять через Европу прогнать, с запланированными результатами "отбора"??
    //
    Ей просто отдохнуть надо !!!
    //
    Что вообще происходит ???!!
    vizuals
    online
      vizuals, 24.01.2021 17:08
    +1
    В Санітри усе життя так - хоча б разок на рік вийти на якийсь пік
    vizuals
    online
      vizuals, 24.01.2021 17:23
    0
    andrei saenko, 24.01.2021 17:21
    Пришел Синатра и полный пиз...ц,деградация полнейшая,в интервью сплошной бред.Что твориться в нашем биатлоне? По моему нужны кардинальные перемены как в федерации так и в самой сборной,хуже,хуже и хуже.
    Бринзак - великий закупівельник легіонерів і запоребриковських тренерів знає, шо робиться.
    Ну хочаб трасу у Буковелі зробив. Це повинно дати поштовх
    andrei saenko
    online
      andrei saenko, 24.01.2021 17:21
    0
    Пришел Синатра и полный пиз...ц,деградация полнейшая,в интервью сплошной бред.Что твориться в нашем биатлоне? По моему нужны кардинальные перемены как в федерации так и в самой сборной,хуже,хуже и хуже.
    Argon
    online
      Argon, 24.01.2021 16:46
    0
    Два піки- перший літом, а другий... також літом
    PETP0
    online
      PETP0, 24.01.2021 16:34
    0
    Беспросветная тьма. Ни одной медали мы на ЧМ не возьмем, ни у мужчин, ни у женщин. А дальше будет только хуже. Уганд0шили наш биатлон наглухо.