0

Волейболістки з Кам'янського здобули 14 перемогу в 14 матчах

СК «Прометей» на дев'ять очок випереджає найближчого переслідувача южненський «Хімік»

СК Прометей

Матчами в Житомирі, Рівному та Полтаві сьогодні завершився 8-й тур чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Суперліги, який розпочався вчора.

Лідер турніру СК «Прометей» зустрічався з житомирським «Поліссям-ШВСМ-ЖДУ» на його майданчику. Гра пройшла за переваги гостей і завершилася на їх користь в трьох партіях. Це була вже 14 перемога підопічних Івана Петкова в 14 матчах чемпіонату. Причому особливо вражає співвідношення виграних і програних сетів 42 - 2.

Також здобув перемогу і «Хімік», який посідає друге місце в Суперлізі. Там же в Житомирі южанки завдали поразки «Галичанці-ЗУНУ» з рахунком 3:0. В турнірній таблиці підопічні Євгена Ніколаєва як і раніше відстають від лідера на 9 очок, маючи одну гру в запасі.

Дуже цікавим вийшов поєдинок у Рівному, де волейболістки місцевої «Регіни- МЕГУ-ОШВСМ» приймали запорізьку «Орбіту-ЗНУ-ЗОДЮСШ». Ці команди ведуть боротьбу за третє місце. Цікаво, що матч виграли гості 3:1, але, маючи на три очки більше, підопічні Гарія Єгіазарова поки що розташовуються нижче в таблиці. Справа в тому, що у «Регіни» більше перемог в чемпіонаті, а цей показник є вищим, ніж набрані очки. Втім, у «Орбіти» зараз на два матчі зіграно менше і є всі шанси випередити суперниць.

Результати ще двох сьогоднішніх зустрічей. Луцька «Волинь-Університет-ОДЮСШ» з рахунком 3:0 виграла у дніпровської «Аланти», а «Полтавчанка-ПНПУ» на своєму майданчику з тим же результатом здолала чернігівський «Університет-ШВСМ».

Чемпіонат України з волейболу. Жінки
Суперліга. 8 тур. 23 січня
Житомир
«Полісся-ШВСМ-ЖДУ» - СК «Прометей» (Кам'янське)

0:3 (23:25, 21:25, 16:25)
«Галичанка-ЗУНУ» (Тернопіль) - «Хімік» (Южний)
0:3 (14:25, 12:25, 12:25)

Рівне
«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» (Рівне) - «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя)

1:3 (18:25, 26:24, 21:25, 19:25)
«Волинь-Університет-ОДЮСШ» - «Аланта» (Дніпро)
3:0 (25:22, 25:20, 25:21)

Полтава
«Полтавчанка-ПНПУ» (Полтава) - «Університет-ШВСМ» (Чернігів)

Турнірна таблиця в жіночій Суперлізі після 8 туру:
1. СК «Прометей» 14 матчів, 14 перемог, 0 поразок, 42 очки, співвідношення партій 42 - 2
10. «Університет-ШВСМ» 14, 0, 14, 0, 2 - 42

Ігри 9-го туру пройдуть в період з 28 по 30 січня в Луцьку, Чернігові та Кам'янському.