СК Прометей і Хімік виграли чергові матчі

Третє і четверте місця в жіночій Суперлізі посідають «Регіна» та «Орбіта»

© ФВУ

Після більш ніж місячної перерви сьогодні поновилися ігри чемпіонату України з волейболу серед жінок Суперліги. У п'ятницю дві кращі команди країни проводили свої ігри 8-го туру у Житомирі.

Спочатку южненський «Хімік» зустрічався з місцевими волейболістками з «Полісся-ШВСМ-ЖДУ». Всі три партії пройшли за переваги гостей, які не дозволили суперницям набрати хоча б 20 очок в одному з сетів. Найкращою у складі южанок стала Катерина Фролова, яка набрала 10 очок.

З тим же рахунком 3:0 волейболістки СК «Прометея» завдали поразки тернопільській «Галичанці-ЗУНУ».

Ще два поєдинки проходили в Рівному. Тут місцевий клуб «Регіна- МЕГУ-ОШВСМ» не без зусиль здолав дніпровську «Аланту» 3:1. Причому дві з чотирьох партій завершилися лише з мінімальною перевагою господарок майданчика 26:24 і 29:27.

В другій грі зустрічалися «Волинь-Університет-ОДЮСШ» та «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ». Виграли волейболістки із Запоріжжя в трьох партіях.

Чемпіонат України з волейболу. Жінки
Суперліга. 8 тур. 22 січня
Житомир
«Полісся-ШВСМ-ЖДУ» - «Хімік» (Южний)

0:3 (18:25, 13:25, 15:25)
«Галичанка-ЗУНУ» (Тернопіль) - СК «Прометей» (Кам'янське)
0:3 (17:25, 9:25, 9:25)

Рівне
«Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» (Рівне) - «Аланта» (Дніпро)

3:1 (26:24, 19:25, 25:21, 29:27)
«Волинь-Університет-ОДЮСШ» - «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя)
0:3 (21:25, 19:25, 20:25)

Турнірна таблиця в жіночій Суперлізі після сьогоднішніх матчів:
1. СК «Прометей» 13 матчів, 13 перемог, 0 поразок, 39 очок, співвідношення партій 39 - 2
2. «Хімік» 12, 10, 2, 30, 32 - 7
3. «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» 14, 10, 4, 27, 30 - 21
4. «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» 12, 8, 4, 27, 30 - 12
5. «Волинь-Університет-ОДЮСШ» 14, 8, 6, 23, 26 - 22
6. «Полісся-ШВСМ-ЖДУ» 14, 8, 6, 23, 27 - 23
7. «Аланта» 13, 5, 8, 13, 18 - 30
8. «Галичанка-ЗУНУ» 14, 3, 11, 10, 17 - 37
9. «Полтавчанка-ПНПУ» 13, 1, 12, 6, 9 - 37