Без перемог, але з досвідом. Прометей програв Кайсері в Єврокубку

1173
4
fiba.basketball

Жіноча команда «Прометея» в третьому поєдинку групового раунду Єврокубка програла турецькому «Беллона Кайсері».

Кам'янчанки почали зустріч з двох точних атак. За три проведених матчі, до речі, «Прометею» вперше вдалося лідирувати в рахунку. Втім, з шостої хвилини перевага почала переходити до баскетболісток «Кайсері», і першу чверть вони завершили з різницею «+8» на свою користь. У другій чверті підопічні Вікторії Большакової намагалися скоротити розрив у рахунку, але суперниці «Прометея» контролювали ситуацію. А перед великою перервою розігралася американська легіонерка турецького клубу Калані Браун, яка раз по раз точними кидками завершувала атаки «Кайсері».

Третя чверть розпочалася зі швидкого ривка каменчанок з рахунком 7:0. Але своєчасний тайм-аут тренерського штабу туркень не дав «Прометею» розвинути успіх. Баскетболістки «Кайсері» відновили статус-кво і стали нарощувати свою перевагу. Третю десятихвилинку вони завершили з різницею «+18». У четвертій чверті кам'янчанки скоротили різницю до 14-ти очок, але знову все «зіпсував» тайм-аут суперниць.

Що ж, «Прометей» в Угорщині програв три зустрічі, але набув досвіду єврокубкових баталій. А баскетболістки, яким вже на початку лютого належить захищати честь збірної України, перевірили себе в бойових умовах.

Єврокубок. Група А. 3-й тур.

«Беллона Кайсері» - «Прометей» - 106:82 (25:17, 27:23, 25:19, 29:23).

«Беллона Кайсері»: Меліс Гульчан (5), Айсегул Гунай (10), Гюльсе Угур, Мая Мілкович (13), Мікіа Харріган (15), Калані Браун (24), Есра Топуз (4), Тайаша Харріс (35), Севгі Тонгук, Зейнеп Калбісагде

«Прометей»: Оксана Моллова (8), Ольга Дубровіна (9), Віта Горобець (11), Кейшуан Джеймс (12), Вероніка Любінець (12), Берніс Мосбі (18), Юлія Мусієнко (9), Юліана Дацко (3), Дарина Дубровська, Марія Ігнатченко, Вікторія Кондусь.

Зал Дьйорского університету (Дьйор, Угорщина)

БЕЛЛОНА Кайсері - ПРОМЕТЕЙ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(4)

Новий претендент на Луніна. Легендарний клуб хоче підписати українця
Футбол | 26 квітня 2024, 08:01 6

«Мілан» вступив у боротьбу з «ПСЖ», «Баварією» та «Манчестер Юнайтед» за Андрія

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 12:00 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»