Суперсенсація та гіркий дебют Луніна. Реал зганьбився в матчі з Алькояно

Скромний клуб з Сегунди Б залишив «галактікос» за бортом Кубка Іспанії

68816
73
twitter.com/realmadrid

У поєдинку 1/16 фіналу Кубка Іспанії «Реал» сенсаційно програв «Алькояно» з рахунком 1:2. Ця зустріч стала примітною для українських уболівальників, адже вперше ворота «галактікос» вийшов захищати наш співвітчизник Андрій Лунін.

У першому таймі у голкіпера «Реала» роботи було зовсім небагато, але в одному з епізодів Андрій продемонстрував блискучу реакцію після удару головою суперника. Правда, в подальшому свисток арбітра зафіксував офсайд.

Що стосується гри, то гості до перерви володіли перевагою, але гостроти біля воріт «Алькояно» створили небагато. Проте, «галактікос» зуміли забити гол, як прийнято говорити, «в роздягальню». Навіс Марсело з лівого флангу точним ударом замкнув Мілітао.

За схожим сценарієм розвивалися події і в другому таймі. «Реал» багато володів м'ячем і проводив неспішні атаки, а господарі чекали шанс втекти в контрнаступ. Гості діяли вальяжно, навіть десь зневажливо до суперників. І поплатилися за це. В кінці основного часу матчу скромна, але горда команда «Алькояно» рішуче вирушила зрівнювати результат. Фатальним для гостей виявився навіс з кутового. Грубо позиційно помилився Вінісіус, і Сольбес з меж воротарського не схибив.

Після початку додаткового часу, здавалося, «вершкові» рішуче взялися за справу. З'явилися моменти, але тут, на жаль для команди Зінедіна Зідана, кураж спіймав голкіпер. А на жаль для нас, це був не Лунін. Хосе Хуан зробив кілька сейвів, найбільш пам'ятним з яких стала реакція на удар Асенсіо.

У другій 15-хвилинці гості опинилися в чисельній більшості після другої жовтої картки Рамона Лопеса. А незабаром у господарів пройшла стрімка контратака, і простріл Діакіте замкнув Хуанан, який випередив Луніна. «Галактікос» побігли рятувати ситуацію, але хаотичні атаки успіху їм не принесли.

«Алькояно» здобув історичну перемогу, а історичний дебют Луніна в воротах «Реала» виявився воістину гірким.

Кубок Іспанії. 1/16 фіналу.

«Алькояно» - «Реал» - 2:1

Хосе Сольбес (80), Хуанан (115) - Едер Мілітао (45)

Хордан Санчес (32), Хуанан (35), Прімітіво Ферріс (90+5), Рамон Лопес (102) - Маріано Діас (59), Альваро Одріосола (79), Андрій Лунін (116)

Рамон Лопес (110, друга жовта картка)

«Алькояно»: Хосе Хуан, Пабло Карбонель (Хорхе Мольто, 60), Рауль Гонсалес, Прімітіво Ферріс, Хордан Санчес (Хулі, 60), Анхель Лопес, Хуанан, Хоні (Алі Діакіте, 78), Альберто Рубіо (Рамон Лопес, 72), Морад Дауді (Хав'єр Антон, 106), Хонатан Мехія (Хосе Сольбес, 60)

«Реал»: Андрій Лунін, Віктор Чуст, Едер Мілітао, Альваро Одріосола (Еден Азар, 98), Марсело, Іско (Тоні Кроос, 98), Каземіро, Федеріко Вальверде, Лукас Васкес, Маріано Діас (Карім Бензема, 66), Вінісіус Жуніор (Марко Асенсіо, 91)

Футбол | 24 квітня 2024, 21:09 0

Поєдинок відбудеться 24 квітня о 22:00 за київським часом на стадіоні «Гудісон Парк»