19.01.2021, FT   ТВ-трансляція: 

ВІДЕО. Ярмоленко вийшов на заміну і віддав гольовий пас у матчі за Вест Хем

«Молотобойці» на 66-й хвилині вийшли вперед у грі проти «Вест Бромвіча»

ВІДЕО. Ярмоленко вийшов на заміну і віддав гольовий пас у матчі за Вест Хем
© Twitter. Андрій Ярмоленко

Українець Андрій Ярмоленко віддав гольову передачу в матчі 18-го туру АПЛ за «Вест Хем».

Український футболіст вийшов на заміну на 62-й хвилині і вже через 4 хвилини відзначився результативною дією.

«Молотобійці» на 66-й хвилині вийшли вперед у грі проти «Вест Бромвіча» (2:1).

ВІДЕО. ГОЛ! 2:1. Майкл Антоніо (Ярмоленко), 66 хв.

Події матчу
66' ГОЛ ! М'яч забив Міхаїл Антоніо (Вест Хем Юнайтед).
51' ГОЛ ! М'яч забив Матеус Перейра (Вест Бромвіч Альбіон).
45' ГОЛ ! М'яч забив Джаррод Боуен (Вест Хем Юнайтед).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(22 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Penal
    online
      Penal, 20.01.2021 08:45
    -2
    Тянем- потянем....
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 20.01.2021 08:18
    +2
    Tеllur, 19.01.2021 21:58
    Классная работёнка. Одна скыдочка, 5-6 раз с мячиком и боевые на карман))
    Твой любимый пень Селезнев и того не делает в чемпионате куда слабее.
    Trollface
    online
      Trollface, 20.01.2021 07:43
    -4
    Здесь ассистом и не пахнет. Просто подставил голову.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 20.01.2021 02:39
    +3
    Думал только у бойкинючки траур будет, но нет
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 19.01.2021 23:36
    +4
    Головой!
    Молодчинка - хорошо корпусом потолкался.
    roman75zpr
      roman75zpr, 19.01.2021 22:28
    +13
    Вест Хэм, кстати, разыгрался в этом сезоне... В Англии вообще сейчас вверху таблицы так жарко, огонь
    alefteev77
    online
      alefteev77, 19.01.2021 22:08
    +17
    Молодчина Ярмола. Але повільний. Це якось кидається в очі.
    Михаил Степанов
    online
      Михаил Степанов, 19.01.2021 22:03
    -4
    ну хоть шось!
    Tеllur
    online
      Tеllur, 19.01.2021 21:58
    -25
    Классная работёнка. Одна скыдочка, 5-6 раз с мячиком и боевые на карман))
    Андрій Гардзіль
    online
      Андрій Гардзіль, 19.01.2021 21:56
    -22
    Гусь шо казати. Два рази в цій атаці йому повезло. Його максимум 30 хв на полі. Старіє.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 19.01.2021 22:08
    +17
    Молодчина Ярмола. Але повільний. Це якось кидається в очі.
    roman75zpr
    online
      roman75zpr, 19.01.2021 22:28
    +13
    Вест Хэм, кстати, разыгрался в этом сезоне... В Англии вообще сейчас вверху таблицы так жарко, огонь
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 19.01.2021 23:36
    +4
    Головой!
    Молодчинка - хорошо корпусом потолкался.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 20.01.2021 02:39
    +3
    Думал только у бойкинючки траур будет, но нет
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 20.01.2021 08:18
    +2
    Tеllur, 19.01.2021 21:58
    Классная работёнка. Одна скыдочка, 5-6 раз с мячиком и боевые на карман))
    Твой любимый пень Селезнев и того не делает в чемпионате куда слабее.