ФОТО. Ломаченко покупався в Чорному морі

Боксер по-своєму відсвяткував Водохреща

ФОТО. Ломаченко покупався в Чорному морі
© YouTube. Василь Ломаченко

Зірковий український боксер Василь Ломаченко на Водохреща покупався в Чорному морі, незважаючи на 13-градусний мороз:

«Майже літні фото, тільки на вулиці -13 градусів. Всіх з Водохрещам!», - написав Ломаченко.

Друг Ломаченка, Олександр Усик, сьогодні покупався в ополонці.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ольга Литвин
      Ольга Литвин, 28.01.2021 01:35
    0
    Мелкая у Васи душенька.. Не достоин быть абсолютом. Вроде и украинский боксер, но нет к нему теплых чувств...
    Александр Горбань
      Александр Горбань, 22.01.2021 09:30
    0
    Это мегановость,весь мир затаил дыхание.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.01.2021 22:49
    +6
    Leo Leo, 19.01.2021 22:47
    Обана! На Украинском начал писать!
    Після санкцій США і Дубінський цитує Шевченка і солов"їною почав співати !
    Leo Leo
    online
      Leo Leo, 19.01.2021 22:47
    +3
    Обана! На Украинском начал писать!
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 19.01.2021 22:39
    0
    На фото - весна, майские наверное, даже песок не замерз при -13)))) ,посмотрите в нете как реально берег выглядит сейчас ))))
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 19.01.2021 21:45
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Круто.
    A.V.
      A.V., 19.01.2021 21:27
    0
    І що тепер? Нам ноги мити і воду святити?! Чи молитися на купання??! Нехай він визначиться зі своїм статусом (нашим чи вашим), може і прощення буде. А так: нехай купнеться.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 19.01.2021 22:49
    +6
    Leo Leo, 19.01.2021 22:47
    Обана! На Украинском начал писать!
    Після санкцій США і Дубінський цитує Шевченка і солов"їною почав співати !
    Leo Leo
    online
      Leo Leo, 19.01.2021 22:47
    +3
    Обана! На Украинском начал писать!
    Ольга Литвин
      Ольга Литвин, 28.01.2021 01:35
    0
    Мелкая у Васи душенька.. Не достоин быть абсолютом. Вроде и украинский боксер, но нет к нему теплых чувств...
    Александр Горбань
    online
      Александр Горбань, 22.01.2021 09:30
    0
    Это мегановость,весь мир затаил дыхание.
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 19.01.2021 22:39
    0
    На фото - весна, майские наверное, даже песок не замерз при -13)))) ,посмотрите в нете как реально берег выглядит сейчас ))))
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 19.01.2021 21:45
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Круто.
    A.V.
      A.V., 19.01.2021 21:27
    0
    І що тепер? Нам ноги мити і воду святити?! Чи молитися на купання??! Нехай він визначиться зі своїм статусом (нашим чи вашим), може і прощення буде. А так: нехай купнеться.