«Ще заспіваємо Калинку». У Росії та Білорусі відреагували на рішення про ЧС

Реакція на рішення IIHF забрати у Білорусі чемпіонат світу з хокею-2021

«Ще заспіваємо Калинку». У Росії та Білорусі відреагували на рішення про ЧС

18-го січня Міжнародна федерація хокею офіційно забрала у Білорусі чемпіонат світу-2021, який Мінськ повинен був провести разом з Ригою.

Природно, таке рішення, прийняте під тиском європейської спільноти, не могло не викликати очікуваної реакції серед прихильників Олександра Лукашенка. Звичайно ж, не забула підключитися Росія, де в своїй звичній манері лаяли умовний захід і всіляко підтримували «офіційну Білорусію».

Ми вирішили вибрати яскраві заяви з Білорусі та Росії, які критикують рішення IIHF.

Одним з перших рішення прокоментував телеграм-канал Пул першого - журналісти, які офіційно акредитовані при президенті Білорусі.

«Чемпіонату з хокею в Мінську не буде. IIHF не стала проявляти силу. Пала під тиском. Пам'ятайте, Лукашенко говорив: «Якщо міжнародна федерація хокею не впорається з тиском окремих політичних кіл окремих країн, значить не буде чемпіонату».

Так і вийшло. Слухайце Бацьку».

Традиційне російське «Ворог не пройде» від Андрія Назарова, колишнього тренера КХЛ, який також працював в Україні.

«Вважаю, що йде атака і потужний наїзд на Росію і її стратегічних партнерів. Думаю, деякі пани не можуть нам пробачити швидкого врегулювання конфліктів в деяких проблемних регіонах, а також інших недавніх рішень».

«Ворог не пройде, перемога все одно буде за нами!».

Ще далі пішов широко відомий у вузьких колах депутат російської Держдуми Віталій Мілонов. Правда, варто відзначити, що пан Мілонов не тільки критикує, але і пропонує! Альтернативний турнір - це цікаво.

«Ось так красти турніри - повна підлість, негідництво і абсолютний хокейний гомосексуалізм. Думаю, ми повинні зараз екстрено зібрати нараду Мінспорту і запропонувати провести альтернативний міжнародний турнір в Білорусі в дати чемпіонату світу, щоб наші друзі не залишилися без видовища!».

Не забув висловитися колишній боксер Микола Валуєв, який після спортивної кар'єри також пішов у депутати.

«Напевно спонсорів змусили оголосити консолідоване рішення, що в Білорусі не та земля, не так думають, не так дихають, як комусь хотілося б. Ось і результат. Дуже прикро».

Триразова олімпійська чемпіонка, депутат Держдуми Ірина Родніна, в тому ж стилі відреагувала на рішення IIHF забрати у Білорусі турнір.

«Перший раз таке відбувається? Ви ж знаєте, скільки разів ми подавали заявку на проведення Олімпіади в Сочі. Три рази! А тут... Просто відбирають змагання. Звичайно, це свавілля. Напевно, погано прописані правила, хто має право проводити чемпіонат».

Чотириразовий олімпійський чемпіон з біатлону Олександр Тихонов упевнений, що саме Білорусь змогла б організувати турнір на топ-рівні. Куди там тим американцям.

«Я можу тільки висловити слова жалю - ніхто так не проведе чемпіонат світу, як провела б Білорусь, це показав 2014-й рік. І коли ці бовдури політичні кажуть, що спорт поза політикою, вони це довели. Американці проведуть гірше за всіх, це буде найдешевший чемпіонат світу. Європа так не проведе.

Так, є проблеми в Білорусі зараз, але я вважаю, що це неправильне рішення».

І куди ж без «Калинки», яку в будь-яку секунду готовий заспівати колишній тренер збірної Росії з хокею В'ячеслав Биков.

«Це все схоже на тему з допінгом. Як тільки політика впроваджується в спорт, то починається бардак. А страждають любителі хокею, тому що ми стали заручниками політичної ситуації, в якій лідери своїх країн продавили керівників федерацій.

Вони думають, що переможуть...Ні в якому разі! Ми ще будемо співати «Калинку» і просувати свої кращі спортивні принципи для розвитку спорту!

У подібному ж стилі пише провладний білоруський журналіст Сергій Канашиць, який навіть де Кубертена зміг вплести в свій матеріал.

«Як ще, крім як грабунком, неприкритим і нахабним політичним бандитизмом, які не мають нічого спільного з олімпійськими принципами і чесною грою, назвати позбавлення Білорусі права на проведення чемпіонату світу? Ех, бідолаха П'єр де Кубертен... Ініціатор відродження і проведення Олімпіад в їхньому сучасному форматі перевернувся б у труні, якби дізнався, у що політики перетворили спорт».

При цьому офіційна позиція Федерації хокею Білорусі виявилася досить виваженою і спокійною.

«Нам шкода, що Міжнародна федерація хокею і найбільші світові бренди, які підтримують розвиток світового хокею, стали жертвами політичних ігор навколо Білорусі. Нашою країною була проведена велика робота спочатку з підготовки заявки на проведення в 2021 чемпіонату світу з хокею, а після - безпосередньо по організації турніру. На жаль, процедура, передбачена Міжнародною федерацією хокею, не передбачає можливості апеляції».

Ще раз відзначимо, що були обрані яскраві цитати здебільшого смішного характеру. І в Білорусі, і навіть у Росії більш ніж достатньо людей, які підтримали рішення забрати у Мінська турнір.

При підготовці матеріалу використані ресурси by.tribuna.com, belta.by, championat.ru

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Іван Зінченко, Sport.ua

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    bullyUA
    online
      bullyUA, 20.01.2021 15:20
    +3
    Автор "Катюши" Матвей Исаакович Блантер переворачивается в гробу.
    zelia73
    online
      zelia73, 20.01.2021 15:03
    +3
    и бояры побольше влейте в свои хлебала
    Limb-Ur
      Limb-Ur, 20.01.2021 13:30
    +7
    Не верю. Пускай эти "патриоты" в знак протеста сдадут свои американские и европейские паспорта.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 20.01.2021 13:30
    +7
    это еще не самое смешное.
    там какой-то олень из окружение картофельфюрера предложил провести альтернативный чемпионат. с участием Лаптеландии, Беларуси, Казахстана,...Сербии, Киргизстана, Армении, Таджикистана, ...
    axylinam
    online
      axylinam, 19.01.2021 18:00
    +11
    Типичная фашистская пропаганда,с использованием известных людей,Геббельсу до такого словоблудия было далеко
    Vaso
    online
      Vaso, 19.01.2021 17:37
    +14
    Axmetov10, 19.01.2021 15:45
    Мы с тобой лично нет,а вот наши правители всё воруют,продают и сливают.Но каждый народ достоин своего правителя.Так что,-смирись
    Каждый народ действительно достоин, своего правителя, но мы и Перю и Вову переизбираем, а вот запоребриком как выбрал себе х ..ла, так и молятся на него 20 лет, можно уже было и название страны поменять на Пуйлостан,и как сказал "знаменитый" россиянин Беляш, главное чтобы Владимир Владимирович боярышник не отменял...
    GR-65
    online
      GR-65, 19.01.2021 17:28
    +8
    dadaali177188, 19.01.2021 17:01
    а можно поменьше запоребрикового дерьма выкладывать на сайте?? а то когда попадаются подобные мокшанские умозаключения , на рвоту тянет
    Так сам сайт принадлежит оркам.
    dgurkis
      dgurkis, 19.01.2021 17:08
    -8
    Коментар згорнуто. Показати
    dadaali177188, 19.01.2021 17:01
    а можно поменьше запоребрикового дерьма выкладывать на сайте?? а то когда попадаются подобные мокшанские умозаключения , на рвоту тянет
    Почитаешь такое и начинаешь восторгаться мудрым путеным и лукою....
    dadaali177188
      dadaali177188, 19.01.2021 17:01
    +17
    а можно поменьше запоребрикового дерьма выкладывать на сайте?? а то когда попадаются подобные мокшанские умозаключения , на рвоту тянет
    GeloN83
      GeloN83, 19.01.2021 16:31
    +4
    DKTheBest2, 19.01.2021 16:06
    Хіба що тепер заспівають:" Антошка, Антошка, пойдем копать картошку".
    Не "Антошка", а "Сашка"...
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 19.01.2021 16:16
    +12
    Vaso, 19.01.2021 16:04
    А запоребриковых братьев не жалко, что пару лет как оп у щенные под белым флагом будут выступать, а гимн российский, разве что Михалков дома перед телевизором будет орать..
    Так вони замість гімну навіть не додумалися вибрати срашистську якусь пісню, а вибрали радянську "Катюшу".
    "Боже цяря храні" було би набагато краще та актуальніше. І Пуйло просльозився би.😂
    DK1961
    online
      DK1961, 19.01.2021 16:14
    +17
    Axmetov10, 19.01.2021 15:30
    Беларусью жалко,там хоккей в приоритете и знаю,что многие ждали ЧМ
    И были неоднократно БИТЫ по указанию бацьки - даже в собственных дворах просто при сидении на лавочке.
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 19.01.2021 16:14
    +11
    Коментар згорнуто. Показати
    Axmetov10, 19.01.2021 15:45
    Мы с тобой лично нет,а вот наши правители всё воруют,продают и сливают.Но каждый народ достоин своего правителя.Так что,-смирись
    Правители не визжали «пукин - введи войска» и «мы хатим в расею»
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 19.01.2021 16:09
    +13
    Прочитал высказывания - почувствовал себя врачом психбольницы
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 19.01.2021 16:06
    +18
    Хіба що тепер заспівають:" Антошка, Антошка, пойдем копать картошку".
    Vaso
    online
      Vaso, 19.01.2021 16:04
    +14
    Axmetov10, 19.01.2021 15:30
    Беларусью жалко,там хоккей в приоритете и знаю,что многие ждали ЧМ
    А запоребриковых братьев не жалко, что пару лет как оп у щенные под белым флагом будут выступать, а гимн российский, разве что Михалков дома перед телевизором будет орать..
    alekos59
      alekos59, 19.01.2021 15:56
    +11
    Axmetov10, 19.01.2021 15:30
    Беларусью жалко,там хоккей в приоритете и знаю,что многие ждали ЧМ
    Ахметов, ты мудак ?
    Vaso
    online
      Vaso, 19.01.2021 15:55
    +28
    Начиная с Валуева заканчивая Тихоновым, это реально больные люди, сказать что США,(где НХЛ) хуже проведет чемпионат чем Белорусь,это все равно что сказать, Феррари хуже едет чем Лада, (но видно в России кто то в это верит раз так излагают) чем только думают когда такое говорят ? пуйловской ж..ой наверное...
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 19.01.2021 15:49
    +27
    Які ж вони жалюгідні і лицемірні, оці всі єдроси, пропагандони і продажні виродки.
    Axmetov10
      Axmetov10, 19.01.2021 15:45
    -18
    Maccceo Plex Plex, 19.01.2021 15:30
    Кто - мы? Мы на кого-то нападали и отбирали территории?
    Мы с тобой лично нет,а вот наши правители всё воруют,продают и сливают.Но каждый народ достоин своего правителя.Так что,-смирись
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 19.01.2021 15:23
    +34
    Коментар згорнуто. Показати
    Эти ущербы еще себя обиженными чувствуют??? Верните Крым, Донбас и компенсации, и только потом с немытыми можно будет о чем-то говорить!
    ManUtd
    online
      ManUtd, 19.01.2021 15:20
    +30
    Рашинский скулеж, ко-ко-ко... Очко ещё от канадцев не затянулось
    Vaso
    online
      Vaso, 19.01.2021 15:55
    +28
    Начиная с Валуева заканчивая Тихоновым, это реально больные люди, сказать что США,(где НХЛ) хуже проведет чемпионат чем Белорусь,это все равно что сказать, Феррари хуже едет чем Лада, (но видно в России кто то в это верит раз так излагают) чем только думают когда такое говорят ? пуйловской ж..ой наверное...
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 19.01.2021 15:30
    +28
    Коментар згорнуто. Показати
    Axmetov10, 19.01.2021 15:29
    Ну для начала хорошо бы на себя посмотрен Мы же чистые,свободные и независимые Аж самим смешно
    Кто - мы? Мы на кого-то нападали и отбирали территории?
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 19.01.2021 15:49
    +27
    Які ж вони жалюгідні і лицемірні, оці всі єдроси, пропагандони і продажні виродки.
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 19.01.2021 15:33
    +22
    Вызывайте скорую у людей с головой проблемы! Что они несут!
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 19.01.2021 15:43
    +21
    Axmetov10, 19.01.2021 15:30
    Беларусью жалко,там хоккей в приоритете и знаю,что многие ждали ЧМ
    Хай навчаться жити по законам.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 19.01.2021 16:06
    +18
    Хіба що тепер заспівають:" Антошка, Антошка, пойдем копать картошку".
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 19.01.2021 17:01
    +17
    а можно поменьше запоребрикового дерьма выкладывать на сайте?? а то когда попадаются подобные мокшанские умозаключения , на рвоту тянет
    DK1961
    online
      DK1961, 19.01.2021 16:14
    +17
    Axmetov10, 19.01.2021 15:30
    Беларусью жалко,там хоккей в приоритете и знаю,что многие ждали ЧМ
    И были неоднократно БИТЫ по указанию бацьки - даже в собственных дворах просто при сидении на лавочке.
    Vaso
    online
      Vaso, 19.01.2021 17:37
    +14
    Axmetov10, 19.01.2021 15:45
    Мы с тобой лично нет,а вот наши правители всё воруют,продают и сливают.Но каждый народ достоин своего правителя.Так что,-смирись
    Каждый народ действительно достоин, своего правителя, но мы и Перю и Вову переизбираем, а вот запоребриком как выбрал себе х ..ла, так и молятся на него 20 лет, можно уже было и название страны поменять на Пуйлостан,и как сказал "знаменитый" россиянин Беляш, главное чтобы Владимир Владимирович боярышник не отменял...
    Vaso
    online
      Vaso, 19.01.2021 16:04
    +14
    Axmetov10, 19.01.2021 15:30
    Беларусью жалко,там хоккей в приоритете и знаю,что многие ждали ЧМ
    А запоребриковых братьев не жалко, что пару лет как оп у щенные под белым флагом будут выступать, а гимн российский, разве что Михалков дома перед телевизором будет орать..
    garik_trinity
    online
      garik_trinity, 19.01.2021 16:09
    +13
    Прочитал высказывания - почувствовал себя врачом психбольницы
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 19.01.2021 16:16
    +12
    Vaso, 19.01.2021 16:04
    А запоребриковых братьев не жалко, что пару лет как оп у щенные под белым флагом будут выступать, а гимн российский, разве что Михалков дома перед телевизором будет орать..
    Так вони замість гімну навіть не додумалися вибрати срашистську якусь пісню, а вибрали радянську "Катюшу".
    "Боже цяря храні" було би набагато краще та актуальніше. І Пуйло просльозився би.😂
    axylinam
    online
      axylinam, 19.01.2021 18:00
    +11
    Типичная фашистская пропаганда,с использованием известных людей,Геббельсу до такого словоблудия было далеко
    Maccceo Plex Plex
      Maccceo Plex Plex, 19.01.2021 16:14
    +11
    Коментар згорнуто. Показати
    Axmetov10, 19.01.2021 15:45
    Мы с тобой лично нет,а вот наши правители всё воруют,продают и сливают.Но каждый народ достоин своего правителя.Так что,-смирись
    Правители не визжали «пукин - введи войска» и «мы хатим в расею»
    alekos59
    online
      alekos59, 19.01.2021 15:56
    +11
    Axmetov10, 19.01.2021 15:30
    Беларусью жалко,там хоккей в приоритете и знаю,что многие ждали ЧМ
    Ахметов, ты мудак ?
    GR-65
    online
      GR-65, 19.01.2021 17:28
    +8
    dadaali177188, 19.01.2021 17:01
    а можно поменьше запоребрикового дерьма выкладывать на сайте?? а то когда попадаются подобные мокшанские умозаключения , на рвоту тянет
    Так сам сайт принадлежит оркам.
    Limb-Ur
    online
      Limb-Ur, 20.01.2021 13:30
    +7
    Не верю. Пускай эти "патриоты" в знак протеста сдадут свои американские и европейские паспорта.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 20.01.2021 13:30
    +7
    это еще не самое смешное.
    там какой-то олень из окружение картофельфюрера предложил провести альтернативный чемпионат. с участием Лаптеландии, Беларуси, Казахстана,...Сербии, Киргизстана, Армении, Таджикистана, ...