Кияни програли варшавському клубу

20233
278
ФК Динамо Київ

Київське «Динамо» провело перший контрольний поєдинок на навчально-тренувальному зборі в ОАЕ. Суперником команди Мірчі Луческу став чемпіон Польщі варшавська «Легія».

Польська Екстракласа поновлюється на два тижні раніше українського чемпіонату, тому футболісти «Легії» вже 6-го січня почали підготовку до другої частини сезону. Поляки агресивно почали зустріч, але кияни досить швидко освоїлися на полі. Хороший шанс відкрити рахунок в матчі втратив Вербич, який під гострим кутом вийшов сам на сам із голкіпером, але не влучив у ворота.

А ось у поляків з реалізацією виявилося все в порядку. Першого результативного удару завдав Пекхарт, який замкнув навіс з кутового. Через кілька хвилин він же заробив пенальті (сфолив Кендзьора) і точним ударом реалізував пенальті. В кінці тайму ще один гольовий момент створив Вербич, який з кута штрафного влучив у дальню штангу.

У перерві тренерський штаб Луческу майже повністю оновив склад: на полі залишився тільки Забарний. Найкращий момент для взяття воріт «біло-сині» створили в середині другої половини зустрічі. Повинен був забивати Де Пена, котрий із забійної позиції пробив вище цілі. Довелось показати себе і Бущану: голкіпер «Динамо» виручив після удару Холевяка з гострого кута.

Рахунок більше не змінився. Наступний спаринг кияни проведуть 21-го січня. Суперник - «Шахтар» (Солігорськ, Білорусь).