Юрай САНІТРА: «Приводу для оптимізму не було. 8-е місце - максимум зараз»

Наставник задоволений характером, який показали дівчата

Юрай САНІТРА: «Приводу для оптимізму не було. 8-е місце - максимум зараз»
© biathlon.com.ua

Тренер Юрай Санітра задоволений 8-м підсумковим місцем збірної України на жіночій естафеті в Оберхофі на етапі Кубка світу.

«По сьогоднішній естафеті скажу, що після перших двох етапів не було приводів для особливого оптимізму. Але мене радує те, що команда показала серйозний характер і волю боротися за результат, що дівчата не зламалися».

«І на третьому-четвертому етапах витягли, я думаю, що сьогодні максимум з того, що могли зробити, завершивши естафету на восьмій позиції», - сказав Санітра.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Український біатлон

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ас Милан Чемпіон
      Ас Милан Чемпіон, 17.01.2021 00:49
    -1
    І ставимо Бодю тренером-він покаже клас, натренерує.. Правда хіба як кіт на глині, але все ж..
    Ас Милан Чемпіон
      Ас Милан Чемпіон, 17.01.2021 00:48
    0
    Богдан Саженко, 16.01.2021 22:49
    Зніміть вже цього недотренера Збірной і бринзака до кучі.
    І ставимо Бодю тренером-він покаже клас, натренерує.. Правда хіба як кіт на глині, але все ж..
    Віталій Ткачук
      Віталій Ткачук, 16.01.2021 23:01
    +1
    Diamond66689, 16.01.2021 22:52
    Гнать его надо поганой метлой.Нет результатов ,да и по подготовке мы проигрываем многим уже,тренер не соответствует уровню сборной Украины.
    Тренер ще сяк-так, а президент федерації давно не відповідає рівню.
    Віталій Ткачук
      Віталій Ткачук, 16.01.2021 22:59
    0
    Олег Цюцяк, 16.01.2021 22:46
    З ким він має ті призи брати?
    Молоді нема. Бразильців як у футболі не купиш.
    А "золота четвірка" вічно витягувати не може.
    Добре що він Джиму не ганьбить. Сестри і Олена закінчать кар'єру, залишиться Юля ( 3-4 сезони ) і Блашко. Далі - морок.
    Diamond66689
      Diamond66689, 16.01.2021 22:52
    +1
    Гнать его надо поганой метлой.Нет результатов ,да и по подготовке мы проигрываем многим уже,тренер не соответствует уровню сборной Украины.
    Богдан Саженко
      Богдан Саженко, 16.01.2021 22:49
    0
    Зніміть вже цього недотренера Збірной і бринзака до кучі.
    Олег Цюцяк
      Олег Цюцяк, 16.01.2021 22:46
    +4
    З ким він має ті призи брати?
    Молоді нема. Бразильців як у футболі не купиш.
    А "золота четвірка" вічно витягувати не може.
    DK1970
    online
      DK1970, 16.01.2021 22:30
    +2
    А ты крассава, Юрай! Когда-то призы на КМ в эстафете были нормой, а сейчас 8 - максимум. Браво!!!
    Олег Цюцяк
    online
      Олег Цюцяк, 16.01.2021 22:46
    +4
    З ким він має ті призи брати?
    Молоді нема. Бразильців як у футболі не купиш.
    А "золота четвірка" вічно витягувати не може.
    DK1970
    online
      DK1970, 16.01.2021 22:30
    +2
    А ты крассава, Юрай! Когда-то призы на КМ в эстафете были нормой, а сейчас 8 - максимум. Браво!!!
    Віталій Ткачук
      Віталій Ткачук, 16.01.2021 23:01
    +1
    Diamond66689, 16.01.2021 22:52
    Гнать его надо поганой метлой.Нет результатов ,да и по подготовке мы проигрываем многим уже,тренер не соответствует уровню сборной Украины.
    Тренер ще сяк-так, а президент федерації давно не відповідає рівню.
    Diamond66689
      Diamond66689, 16.01.2021 22:52
    +1
    Гнать его надо поганой метлой.Нет результатов ,да и по подготовке мы проигрываем многим уже,тренер не соответствует уровню сборной Украины.
    Ас Милан Чемпіон
      Ас Милан Чемпіон, 17.01.2021 00:48
    0
    Богдан Саженко, 16.01.2021 22:49
    Зніміть вже цього недотренера Збірной і бринзака до кучі.
    І ставимо Бодю тренером-він покаже клас, натренерує.. Правда хіба як кіт на глині, але все ж..
    Віталій Ткачук
      Віталій Ткачук, 16.01.2021 22:59
    0
    Олег Цюцяк, 16.01.2021 22:46
    З ким він має ті призи брати?
    Молоді нема. Бразильців як у футболі не купиш.
    А "золота четвірка" вічно витягувати не може.
    Добре що він Джиму не ганьбить. Сестри і Олена закінчать кар'єру, залишиться Юля ( 3-4 сезони ) і Блашко. Далі - морок.
    Богдан Саженко
      Богдан Саженко, 16.01.2021 22:49
    0
    Зніміть вже цього недотренера Збірной і бринзака до кучі.