17.01.2021, FT   ТВ-трансляція: 

Ліверпуль – Манчестер Юнайтед – 0:0. Текстова трансляція матчу

Стенограма поєдинку 19-го туру Англійської Прем'єр-ліги

Ліверпуль – Манчестер Юнайтед – 0:0. Текстова трансляція матчу
© manutd.com

Англійська Прем'єр-ліга. 19-й тур.

«Ліверпуль» – «Манчестер Юнайтед» - 0:0

 Шакірі, 32, Фабіньо, 65 – Рашфорд, 90+4

«Ліверпуль»: Аліссон – Робертсон, Фабіньо, Хендерсон, Александер-Арнольд – Шакірі (Джонс, 76), Вейналдум (Мілнер, 89), Тіаго – Мане, Фірміно (Орігі, 84), Салах.

Запасні: Келлехер, Р. Уільямс, Філліпс, Н. Уільямс, Окслейд-Чемберлен, Мінаміно.

«Манчестер Юнайтед»: Де Хеа – Шоу, Магуайр, Ліндельоф, Ван-Біссака – Мактоміней, Фред – Погба, Фернандеш (Грінвуд, 90), Рашфорд – Мартіаль (Кавані, 61).

Запасні: Хендерсон, Баї, Теллес, Туанзебе, Мата, Матіч, ван де Беек.

Арбітр: Пол Тірні (Ланкашир, Англія).

Стадіон: «Енфілд» (Ліверпуль, Англія).

У неділю, 17-го січня, відбудеться поєдинок 19-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться «Ліверпуль» і «Манчестер Юнайтед». Матч пройде в Ліверпулі (Англія), на полі стадіону «Енфілд», початок о 18:30.

У важкому «пандемічному» сезоні команда на вершині турнірної таблиці АПЛ змінюється із завидною постійністю. Однак далеко не кожному претенденту на цю посаду вдається пройти випробування чинним чемпіоном країни, за рахунок чого «Ліверпуль» поступово зумів повернути собі лідерство раніше. «Манчестер Юнайтед» не зустрічався з «червоними» після початку першого локдауну, тому можна говорити про майбутню гру тільки в контексті поточного стану команд Клоппа і Солскьяера. І тут у господарів є нюанси - три з п'яти останніх матчів в чемпіонаті завершилися втратою очок.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Ліверпуль» – «Манчестер Юнайтед». За перебігом матчу можна слідкувати за цим посиланням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Ілля Береза, Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 17.01.2021 19:31
    +2
    adidas77, 17.01.2021 19:11
    Для этого надо хотя бы раз за тайм в створ ворот попасть...
    Статистику переглянь. Удари 9-1
    Удари в площину воріт 1-0 // Заблоковані 4-0 // Удари повз ворота 4-1
    Ударом вважається не тільки ті, котрі долітають до рук кіпера. Заблоковані і штанги теж враховуй. І якщо одна з команд тупо стоїть стіною, як ти доб'єш до воротника?
    Хоча, це все маячня. Колись Челсі обіграв Тоттенгем 2:0, поціливши усього ДВА рази у бік воріт, при володінні приблизно 31 х 69% за Шпорами.
    Tеllur
    online
      Tеllur, 17.01.2021 19:30
    -1
    Igor Avtoigor, 17.01.2021 19:23
    Ливерпуль выглядит намного уверенней нежели МЮ Надеюсь дожмут и будут чемпионами!
    В чём? Они же разные схемы играют.) Ладно бы на встречных носились...
    Igor Avtoigor
    online
      Igor Avtoigor, 17.01.2021 19:23
    -2
    Ливерпуль выглядит намного уверенней нежели МЮ Надеюсь дожмут и будут чемпионами!
    Tеllur
    online
      Tеllur, 17.01.2021 19:22
    0
    Как будто 6 раундов бокса.
    Ливер пытается бить, но в молоко, а МЮ пытается убежать, но сплошные оффсайды. Шахматисты, блин.)
    Tospokitos
      Tospokitos, 17.01.2021 19:17
    0
    Вперёд МЮ, не дай Ливеру walk alone, забей им пару голов для компании
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 17.01.2021 19:15
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Классный матч так-то.
    adidas77
    online
      adidas77, 17.01.2021 19:11
    -2
    ingvar8888, 17.01.2021 19:06
    Ліверпуль, має перемагати!..
    Для этого надо хотя бы раз за тайм в створ ворот попасть...
    ingvar8888
    online
      ingvar8888, 17.01.2021 19:06
    -1
    Ліверпуль, має перемагати!..
    JekFunny
      JekFunny, 17.01.2021 19:02
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Ливер додавит как по мне
    Tеllur
    online
      Tеllur, 17.01.2021 19:00
    -2
    Магуайр чуть не привёз
    Tеllur
    online
      Tеllur, 17.01.2021 18:49
    -1
    Мяч уже устал
    Tеllur
    online
      Tеllur, 17.01.2021 18:31
    +2
    Красные против красных!!! Это бомба
    Barsa_che
      Barsa_che, 17.01.2021 18:30
    +1
    МЮ, как минимум не проиграет.
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 17.01.2021 19:31
    +2
    adidas77, 17.01.2021 19:11
    Для этого надо хотя бы раз за тайм в створ ворот попасть...
    Статистику переглянь. Удари 9-1
    Удари в площину воріт 1-0 // Заблоковані 4-0 // Удари повз ворота 4-1
    Ударом вважається не тільки ті, котрі долітають до рук кіпера. Заблоковані і штанги теж враховуй. І якщо одна з команд тупо стоїть стіною, як ти доб'єш до воротника?
    Хоча, це все маячня. Колись Челсі обіграв Тоттенгем 2:0, поціливши усього ДВА рази у бік воріт, при володінні приблизно 31 х 69% за Шпорами.
    Tеllur
    online
      Tеllur, 17.01.2021 18:31
    +2
    Красные против красных!!! Это бомба
    FACE_CONTROL
      FACE_CONTROL, 17.01.2021 19:15
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Классный матч так-то.
    JekFunny
      JekFunny, 17.01.2021 19:02
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Ливер додавит как по мне
    Barsa_che
    online
      Barsa_che, 17.01.2021 18:30
    +1
    МЮ, как минимум не проиграет.
    Tеllur
    online
      Tеllur, 17.01.2021 19:22
    0
    Как будто 6 раундов бокса.
    Ливер пытается бить, но в молоко, а МЮ пытается убежать, но сплошные оффсайды. Шахматисты, блин.)
    Tospokitos
      Tospokitos, 17.01.2021 19:17
    0
    Вперёд МЮ, не дай Ливеру walk alone, забей им пару голов для компании