Максимов розповів, які позиції буде посилювати Ворскла

Наставник «Ворскли» - про плани клубу на зиму

Максимов розповів, які позиції буде посилювати Ворскла
© ФК Ворскла. Юрій Максимов

Головний тренер «Ворскли» Юрій Максимов розповів про роботу команди на зимових зборах і те, які позиції в команді потребують підсилення:

«Зараз ми закладаємо фізичні кондиції, а потім вже будемо награвати ігрові зв'язки. Так-то в моєму розпорядженні всі футболісти з якими я працював ,і я знаю їхні сильні і слабкі сторони, знаю, коли вони можуть додати. Зараз мені потрібно подивитися на новачків.

Олів'є Тілль повинен принести більше креативу команді, він може розігнати атаку. Ясна річ, що він не сильний у відборі. Але він гравець збірної Люксембургу - це ж про щось говорить.

Цітаішвілі - футболіст, який був на виду, грав у «Динамо», також гравець атакуючого плану. Те ж саме можу сказати і про Луїзао. Ці гравці можуть взяти ініціативу в свої руки. Нам ще потрібен лівоногий захисник і форвард таранного типу».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ТК Футбол

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    ProtivSystemy
      ProtivSystemy, 14.01.2021 12:35
    0
    alefteev77, 13.01.2021 18:44
    Дивно, що в Полтавській області, де проживає майже 1 млн 400 тис мешканців не можуть знайти 15-20 молодих хлопців, які добре грають у футбол. Що доводиться купувати якогось чувачка з самого Люксембургу.
    -
    Цікаво чи вчасно виплачується заробітна плата на заводах та підприємствах, які є спонсорами ФК Ворскла.
    Звісно хотілося щоби більше своїх грало. Але це риторичне питання. Дивно, що люди так критично його сприймають.
    Серж. Петренко
    online
      Серж. Петренко, 14.01.2021 01:06
    0
    alefteev77, 13.01.2021 18:44
    Дивно, що в Полтавській області, де проживає майже 1 млн 400 тис мешканців не можуть знайти 15-20 молодих хлопців, які добре грають у футбол. Що доводиться купувати якогось чувачка з самого Люксембургу.
    -
    Цікаво чи вчасно виплачується заробітна плата на заводах та підприємствах, які є спонсорами ФК Ворскла.
    Вибач, але це твоє запитання реально дивне.
    Ти б іще зарплатами на британських підприємствах поцікавився. У Манчестері робітникам заводів по скільки місяців зарплату не виплачують? Чи в Англії зовсім туго з футбольними традиціями, що МанСіті не може місцевого пацана знайти в оборону, довелось аж із України Зінченка запрошувати?
    alefteev77
    online
      alefteev77, 13.01.2021 21:51
    0
    BekXan, 13.01.2021 20:40
    Ты по ходу с головой не дружишь или совсем мозги пропил.Сынок свою демагогию и пропитый союз зашвиривай на дурке там с митингами и попытками развести срач.В нормальном общество таких как ты или на х@й посылают или в челюсть лупашат что бы невы@бывался.
    Я тебе зрозумів.... бидлота.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 13.01.2021 21:50
    0
    BekXan, 13.01.2021 20:49
    Для начало выедь со своего мухосранска и физически и мозгами в мир в Европу и даже Китай хоть раз для развития ,а потом будешь втирать про цивилизацию.Кто кого кормит или нет писюльки писать не нада ты миску подавал кого кормили?Судя по твоим вопросам и комментам уровень развития у тебя ниже детского сада.Не понимания элементарных вещей и неумения понимать и связывать предложения с мыслями.Свободен гныль !
    "Свободен гныль ! таких как ты или на х@й посылают или в челюсть лупашат что бы невы@бывался."
    BekXan
      BekXan, 13.01.2021 20:49
    -1
    alefteev77, 13.01.2021 19:46
    В цивілізованих суспільствах не переймаються критикою та критичними коментарями.
    -
    В Україні більшість спортивних журналістів прикормлені або Суркісами і Ко, або Ахметовим і Ко. Тому власне ніякої об'єктивної інформації вони не дають. Лише пишуть як все добре, як все чудово.
    -
    Так що ти для себе визначся - ти або за цензуру та КПСС, або за свободу слова та думки.
    -
    Це при тому, що пишу я доволі м'яко та коректно...
    Для начало выедь со своего мухосранска и физически и мозгами в мир в Европу и даже Китай хоть раз для развития ,а потом будешь втирать про цивилизацию.Кто кого кормит или нет писюльки писать не нада ты миску подавал кого кормили?Судя по твоим вопросам и комментам уровень развития у тебя ниже детского сада.Не понимания элементарных вещей и неумения понимать и связывать предложения с мыслями.Свободен гныль !
    BekXan
      BekXan, 13.01.2021 20:40
    -1
    alefteev77, 13.01.2021 19:41
    Якщо ти хочеш писати лише похвальні та хороші коментарі - то тобі в Кацапстан, Туркменію або КНДР. Там люди пишуть лише те, що радує око правителів та правлячих еліт.
    -
    Стосовно того, що мені писати і як визначаюсь сам.
    Ты по ходу с головой не дружишь или совсем мозги пропил.Сынок свою демагогию и пропитый союз зашвиривай на дурке там с митингами и попытками развести срач.В нормальном общество таких как ты или на х@й посылают или в челюсть лупашат что бы невы@бывался.
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 13.01.2021 20:00
    +2
    alefteev77, 13.01.2021 19:46
    В цивілізованих суспільствах не переймаються критикою та критичними коментарями.
    -
    В Україні більшість спортивних журналістів прикормлені або Суркісами і Ко, або Ахметовим і Ко. Тому власне ніякої об'єктивної інформації вони не дають. Лише пишуть як все добре, як все чудово.
    -
    Так що ти для себе визначся - ти або за цензуру та КПСС, або за свободу слова та думки.
    -
    Це при тому, що пишу я доволі м'яко та коректно...
    Какая цензура, какой КПСС? После таких вопросов Моуриньо с Гвардиолой пожимают плечами и говорят идти лучше готовиться к интервью, ибо непроходимая тупость.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 13.01.2021 19:46
    -3
    BekXan, 13.01.2021 19:22
    К чему вообще твой комментарий?Такое можно сказать к любому клубу Украины и сборную.В каждой области что нет своих талантов Динамо ,Шахтёр и другие?Также и другие страны и клубы можно сказать.Что нет своих?Не ужели тебе взрослому человек нада это всё объяснять весь процесс футбола ,возможности ,таланты и подходит ли футболист команде по игре и куча других нюансов.
    Спроси у других команд у их спонсоров как у них с зарплатой и выплатами.К чему вообще этот висерный вопрос?
    В цивілізованих суспільствах не переймаються критикою та критичними коментарями.
    -
    В Україні більшість спортивних журналістів прикормлені або Суркісами і Ко, або Ахметовим і Ко. Тому власне ніякої об'єктивної інформації вони не дають. Лише пишуть як все добре, як все чудово.
    -
    Так що ти для себе визначся - ти або за цензуру та КПСС, або за свободу слова та думки.
    -
    Це при тому, що пишу я доволі м'яко та коректно...
    alefteev77
    online
      alefteev77, 13.01.2021 19:41
    -3
    BekXan, 13.01.2021 19:22
    К чему вообще твой комментарий?Такое можно сказать к любому клубу Украины и сборную.В каждой области что нет своих талантов Динамо ,Шахтёр и другие?Также и другие страны и клубы можно сказать.Что нет своих?Не ужели тебе взрослому человек нада это всё объяснять весь процесс футбола ,возможности ,таланты и подходит ли футболист команде по игре и куча других нюансов.
    Спроси у других команд у их спонсоров как у них с зарплатой и выплатами.К чему вообще этот висерный вопрос?
    Якщо ти хочеш писати лише похвальні та хороші коментарі - то тобі в Кацапстан, Туркменію або КНДР. Там люди пишуть лише те, що радує око правителів та правлячих еліт.
    -
    Стосовно того, що мені писати і як визначаюсь сам.
    BekXan
      BekXan, 13.01.2021 19:22
    +1
    alefteev77, 13.01.2021 18:44
    Дивно, що в Полтавській області, де проживає майже 1 млн 400 тис мешканців не можуть знайти 15-20 молодих хлопців, які добре грають у футбол. Що доводиться купувати якогось чувачка з самого Люксембургу.
    -
    Цікаво чи вчасно виплачується заробітна плата на заводах та підприємствах, які є спонсорами ФК Ворскла.
    К чему вообще твой комментарий?Такое можно сказать к любому клубу Украины и сборную.В каждой области что нет своих талантов Динамо ,Шахтёр и другие?Также и другие страны и клубы можно сказать.Что нет своих?Не ужели тебе взрослому человек нада это всё объяснять весь процесс футбола ,возможности ,таланты и подходит ли футболист команде по игре и куча других нюансов.
    Спроси у других команд у их спонсоров как у них с зарплатой и выплатами.К чему вообще этот висерный вопрос?
    alefteev77
    online
      alefteev77, 13.01.2021 18:44
    -3
    Дивно, що в Полтавській області, де проживає майже 1 млн 400 тис мешканців не можуть знайти 15-20 молодих хлопців, які добре грають у футбол. Що доводиться купувати якогось чувачка з самого Люксембургу.
    -
    Цікаво чи вчасно виплачується заробітна плата на заводах та підприємствах, які є спонсорами ФК Ворскла.
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 13.01.2021 20:00
    +2
    alefteev77, 13.01.2021 19:46
    В цивілізованих суспільствах не переймаються критикою та критичними коментарями.
    -
    В Україні більшість спортивних журналістів прикормлені або Суркісами і Ко, або Ахметовим і Ко. Тому власне ніякої об'єктивної інформації вони не дають. Лише пишуть як все добре, як все чудово.
    -
    Так що ти для себе визначся - ти або за цензуру та КПСС, або за свободу слова та думки.
    -
    Це при тому, що пишу я доволі м'яко та коректно...
    Какая цензура, какой КПСС? После таких вопросов Моуриньо с Гвардиолой пожимают плечами и говорят идти лучше готовиться к интервью, ибо непроходимая тупость.
    BekXan
      BekXan, 13.01.2021 19:22
    +1
    alefteev77, 13.01.2021 18:44
    Дивно, що в Полтавській області, де проживає майже 1 млн 400 тис мешканців не можуть знайти 15-20 молодих хлопців, які добре грають у футбол. Що доводиться купувати якогось чувачка з самого Люксембургу.
    -
    Цікаво чи вчасно виплачується заробітна плата на заводах та підприємствах, які є спонсорами ФК Ворскла.
    К чему вообще твой комментарий?Такое можно сказать к любому клубу Украины и сборную.В каждой области что нет своих талантов Динамо ,Шахтёр и другие?Также и другие страны и клубы можно сказать.Что нет своих?Не ужели тебе взрослому человек нада это всё объяснять весь процесс футбола ,возможности ,таланты и подходит ли футболист команде по игре и куча других нюансов.
    Спроси у других команд у их спонсоров как у них с зарплатой и выплатами.К чему вообще этот висерный вопрос?
    ProtivSystemy
      ProtivSystemy, 14.01.2021 12:35
    0
    alefteev77, 13.01.2021 18:44
    Дивно, що в Полтавській області, де проживає майже 1 млн 400 тис мешканців не можуть знайти 15-20 молодих хлопців, які добре грають у футбол. Що доводиться купувати якогось чувачка з самого Люксембургу.
    -
    Цікаво чи вчасно виплачується заробітна плата на заводах та підприємствах, які є спонсорами ФК Ворскла.
    Звісно хотілося щоби більше своїх грало. Але це риторичне питання. Дивно, що люди так критично його сприймають.
    Серж. Петренко
    online
      Серж. Петренко, 14.01.2021 01:06
    0
    alefteev77, 13.01.2021 18:44
    Дивно, що в Полтавській області, де проживає майже 1 млн 400 тис мешканців не можуть знайти 15-20 молодих хлопців, які добре грають у футбол. Що доводиться купувати якогось чувачка з самого Люксембургу.
    -
    Цікаво чи вчасно виплачується заробітна плата на заводах та підприємствах, які є спонсорами ФК Ворскла.
    Вибач, але це твоє запитання реально дивне.
    Ти б іще зарплатами на британських підприємствах поцікавився. У Манчестері робітникам заводів по скільки місяців зарплату не виплачують? Чи в Англії зовсім туго з футбольними традиціями, що МанСіті не може місцевого пацана знайти в оборону, довелось аж із України Зінченка запрошувати?
    alefteev77
    online
      alefteev77, 13.01.2021 21:51
    0
    BekXan, 13.01.2021 20:40
    Ты по ходу с головой не дружишь или совсем мозги пропил.Сынок свою демагогию и пропитый союз зашвиривай на дурке там с митингами и попытками развести срач.В нормальном общество таких как ты или на х@й посылают или в челюсть лупашат что бы невы@бывался.
    Я тебе зрозумів.... бидлота.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 13.01.2021 21:50
    0
    BekXan, 13.01.2021 20:49
    Для начало выедь со своего мухосранска и физически и мозгами в мир в Европу и даже Китай хоть раз для развития ,а потом будешь втирать про цивилизацию.Кто кого кормит или нет писюльки писать не нада ты миску подавал кого кормили?Судя по твоим вопросам и комментам уровень развития у тебя ниже детского сада.Не понимания элементарных вещей и неумения понимать и связывать предложения с мыслями.Свободен гныль !
    "Свободен гныль ! таких как ты или на х@й посылают или в челюсть лупашат что бы невы@бывался."