Еліна СВІТОЛІНА: «Сподіваюся, пройду сіткою й далі»

Українська тенісистка - про виступ на турнірі в Абу-Дабі

Еліна СВІТОЛІНА: «Сподіваюся, пройду сіткою й далі»
© WTA. Еліна Світоліна

Перша ракетка України Еліна Світоліна прокоментувала перемогу над росіянкою Катериною Александровою з Росії в третьому колі турніру WTA 500 в Абу-Дабі.

У чвертьфіналі Світоліна зіграє ще з однією росіянкою Веронікою Кудерметовою.
 
«Думаю, що Александрова відмінно пробивала з обох сторін, навіть в русі. Так що мені було дійсно складно повернутися в гру, програючи 3:5. Я просто намагалася фокусуватися на кожному розіграші, щоб цей матч не звів нанівець той хороший теніс, який я показала в першому сеті.
 
Мені подобається виступати в таких умовах, сподіваюся, я пройду ще далі сіткою.
 
На жаль, наш минулий поєдинок з Кудерметовою не був найкращим з мого боку, але ми все одно зіграли три сети. Це буде дійсно хороший матч, я з нетерпінням чекаю на нього, щоб постаратися взяти реванш. Вона грає досить плоскими ударами, тому мені треба бути готовою до цього», - сказала Світоліна на післяматчевій прес-конференції.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — WTA

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    adidas77
    online
      adidas77, 11.01.2021 15:45
    0
    Philip J. Fry, 11.01.2021 01:05
    Вони публічно заявили про свої відносини на початку 2019 року. Свої кращі результати на турнірах Великого Шолому Еліна показала в 19 та 20-х роках. То про який спад ви говорите? Чи може вона з топ-10 вилетіла?
    Она была на своём пике в начале их отношений. После двух полуфиналов большого шлема у Элины пошёл заметный спад.
    А вспомните как она победы на турнирах Мастерс штамповала?
    Вы реально разницы не замечаете?
    Philip J. Fry
    online
      Philip J. Fry, 11.01.2021 03:18
    +4
    BekXan, 11.01.2021 03:10
    Во первых сначала научись пользоваться мозгами и не сочинять всякую тупорылую ахинею.
    Bydło
    BekXan
      BekXan, 11.01.2021 03:10
    -7
    Наталя Шевченко, 11.01.2021 01:48
    По-перше, помітного спаду я не бачу, вона вже протягом багатьох років тримається в топах. По-друге, хіба у всіх тенісисток, у яких є поразки, є Монфіси? Так можна всі невдачі спихувати на бог знає що. По-третє, вона має право на своє особисте життя. І більше всього мене бентежить, коли ображають людей ні за що.
    Во первых сначала научись пользоваться мозгами и не сочинять всякую тупорылую ахинею.
    BekXan
      BekXan, 11.01.2021 03:09
    -7
    adidas77, 11.01.2021 00:58
    Я думаю Монфиса у нас не любят не за то, что он черный.
    А за то, что Свитолина заметно сдала в своих спортивных результатах, когда отношения их стали постоянными.
    Неужели вы этого не понимаете и ищите расизм там, где его вовсе нет?
    С идиотами разговаривать бесполезно сейчас ещё блм вспомнят.А то что Свитолина сейчас отключилась от всего и работает догнать именно это не могут.Пургу всякую несут и про чёрных сочиняют.Д@билы !
    BekXan
      BekXan, 11.01.2021 03:07
    -7
    Наталя Шевченко, 11.01.2021 00:51
    Це у таких вавка, як ти. Ображати людину тільки за те, що вона не такого кольору, незважаючи на те, що він особистість, якщо порівнювати з деякими обісралами.
    Ты идиотка !Мне пофиг на его цвет кожи.Где вас таких дебилов тупорылых берут ?!
    Наталя Шевченко
    online
      Наталя Шевченко, 11.01.2021 01:48
    +2
    adidas77, 11.01.2021 00:58
    Я думаю Монфиса у нас не любят не за то, что он черный.
    А за то, что Свитолина заметно сдала в своих спортивных результатах, когда отношения их стали постоянными.
    Неужели вы этого не понимаете и ищите расизм там, где его вовсе нет?
    По-перше, помітного спаду я не бачу, вона вже протягом багатьох років тримається в топах. По-друге, хіба у всіх тенісисток, у яких є поразки, є Монфіси? Так можна всі невдачі спихувати на бог знає що. По-третє, вона має право на своє особисте життя. І більше всього мене бентежить, коли ображають людей ні за що.
    Philip J. Fry
    online
      Philip J. Fry, 11.01.2021 01:05
    +5
    adidas77, 11.01.2021 00:58
    Я думаю Монфиса у нас не любят не за то, что он черный.
    А за то, что Свитолина заметно сдала в своих спортивных результатах, когда отношения их стали постоянными.
    Неужели вы этого не понимаете и ищите расизм там, где его вовсе нет?
    Вони публічно заявили про свої відносини на початку 2019 року. Свої кращі результати на турнірах Великого Шолому Еліна показала в 19 та 20-х роках. То про який спад ви говорите? Чи може вона з топ-10 вилетіла?
    adidas77
    online
      adidas77, 11.01.2021 00:58
    0
    Наталя Шевченко, 11.01.2021 00:51
    Це у таких вавка, як ти. Ображати людину тільки за те, що вона не такого кольору, незважаючи на те, що він особистість, якщо порівнювати з деякими обісралами.
    Я думаю Монфиса у нас не любят не за то, что он черный.
    А за то, что Свитолина заметно сдала в своих спортивных результатах, когда отношения их стали постоянными.
    Неужели вы этого не понимаете и ищите расизм там, где его вовсе нет?
    Наталя Шевченко
    online
      Наталя Шевченко, 11.01.2021 00:51
    +5
    BekXan, 10.01.2021 20:40
    Ну вот дальше от чернопопого и играть начала.
    Це у таких вавка, як ти. Ображати людину тільки за те, що вона не такого кольору, незважаючи на те, що він особистість, якщо порівнювати з деякими обісралами.
    BekXan
      BekXan, 10.01.2021 23:31
    -6
    Александр Науменко, 10.01.2021 21:31
    Знаток поп?
    Свитолина сама написала что они не будут видеться 3 недели.Она будет сосредоточена на выступлениях.Походу у минусаторов с мозгами вавка.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 10.01.2021 21:32
    +11
    Успіху.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 10.01.2021 21:31
    +8
    BekXan, 10.01.2021 20:40
    Ну вот дальше от чернопопого и играть начала.
    Знаток поп?
    BekXan
      BekXan, 10.01.2021 20:40
    -15
    Ну вот дальше от чернопопого и играть начала.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 10.01.2021 21:32
    +11
    Успіху.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 10.01.2021 21:31
    +8
    BekXan, 10.01.2021 20:40
    Ну вот дальше от чернопопого и играть начала.
    Знаток поп?
    Philip J. Fry
    online
      Philip J. Fry, 11.01.2021 01:05
    +5
    adidas77, 11.01.2021 00:58
    Я думаю Монфиса у нас не любят не за то, что он черный.
    А за то, что Свитолина заметно сдала в своих спортивных результатах, когда отношения их стали постоянными.
    Неужели вы этого не понимаете и ищите расизм там, где его вовсе нет?
    Вони публічно заявили про свої відносини на початку 2019 року. Свої кращі результати на турнірах Великого Шолому Еліна показала в 19 та 20-х роках. То про який спад ви говорите? Чи може вона з топ-10 вилетіла?
    Наталя Шевченко
    online
      Наталя Шевченко, 11.01.2021 00:51
    +5
    BekXan, 10.01.2021 20:40
    Ну вот дальше от чернопопого и играть начала.
    Це у таких вавка, як ти. Ображати людину тільки за те, що вона не такого кольору, незважаючи на те, що він особистість, якщо порівнювати з деякими обісралами.
    Philip J. Fry
    online
      Philip J. Fry, 11.01.2021 03:18
    +4
    BekXan, 11.01.2021 03:10
    Во первых сначала научись пользоваться мозгами и не сочинять всякую тупорылую ахинею.
    Bydło
    Наталя Шевченко
    online
      Наталя Шевченко, 11.01.2021 01:48
    +2
    adidas77, 11.01.2021 00:58
    Я думаю Монфиса у нас не любят не за то, что он черный.
    А за то, что Свитолина заметно сдала в своих спортивных результатах, когда отношения их стали постоянными.
    Неужели вы этого не понимаете и ищите расизм там, где его вовсе нет?
    По-перше, помітного спаду я не бачу, вона вже протягом багатьох років тримається в топах. По-друге, хіба у всіх тенісисток, у яких є поразки, є Монфіси? Так можна всі невдачі спихувати на бог знає що. По-третє, вона має право на своє особисте життя. І більше всього мене бентежить, коли ображають людей ні за що.
    adidas77
    online
      adidas77, 11.01.2021 15:45
    0
    Philip J. Fry, 11.01.2021 01:05
    Вони публічно заявили про свої відносини на початку 2019 року. Свої кращі результати на турнірах Великого Шолому Еліна показала в 19 та 20-х роках. То про який спад ви говорите? Чи може вона з топ-10 вилетіла?
    Она была на своём пике в начале их отношений. После двух полуфиналов большого шлема у Элины пошёл заметный спад.
    А вспомните как она победы на турнирах Мастерс штамповала?
    Вы реально разницы не замечаете?
    adidas77
    online
      adidas77, 11.01.2021 00:58
    0
    Наталя Шевченко, 11.01.2021 00:51
    Це у таких вавка, як ти. Ображати людину тільки за те, що вона не такого кольору, незважаючи на те, що він особистість, якщо порівнювати з деякими обісралами.
    Я думаю Монфиса у нас не любят не за то, что он черный.
    А за то, что Свитолина заметно сдала в своих спортивных результатах, когда отношения их стали постоянными.
    Неужели вы этого не понимаете и ищите расизм там, где его вовсе нет?