Еліна СВІТОЛІНА: «Потрібно продумати, як зіграти проти Александрової»

Українська тенісистка пробилася до третього кола турніру

3593
3
twitter.com/WTA

Еліна Світоліна прокоментувала перемогу над Вєрою Звонарьовою на турнірі в Абу-Дабі, а також наступний матч проти Катерини Александрової.

«Я вважаю, що в першій партії ми відіграли на досить хорошому рівні. За рахунку 4-4 я скористалася шансом зробити брейк. Далі я грала досить агресивно і не дозволила їй повернутися в гру. Я дуже пишаюся тим, як відіграла в першому сеті. У дитинстві я дивилася матчі Звонарьової, тому що мені подобався стиль гри, вона великий боєць. Мене, як дитину, вражало, як вона може бігати і діставати кожен м'яч. У той час вона грала на відмінному рівні, була другою ракеткою світу. Однозначно, вона робила щось приголомшливе. Тому, звичайно ж, я дивилася її матчі і намагалася бігати так само швидко, як вона, і так само наполегливо боротися».

«Що стосується наступного матчу, то з Катериною Александровою вперше я зіграла на Ролан Гаррос. До цього ми не зустрічалися і не тренувалися. Це був досить складний матч, тому що, по-перше, ми грали на грунті і було жахливо холодно, умови були важкими. Так що я знаю, в якому стилі вона грає. Звичайно, мені потрібно буде продумати, як грати з нею за тутешніх умов», - сказала Світоліна.

(28)

ФОТО. Гравець збірної України зробив пропозицію коханій. Вона відповіла так
Футбол | 16 квітня 2024, 12:17 0

Анатолій Трубін зробив пропозицію дівчині

Новий лідер після розгрому в Лондоні. Список бомбардирів АПЛ 2023/24
Футбол | 16 квітня 2024, 07:32 0

Коул Палмер оформив покер за «Челсі» у ворота «Евертона» і обійшов відразу 5 гравців