Молодіжний ЧС з хокею. Канада розгромила Росію і вийшла до фіналу

Канада в півфіналі здобула впевнену перемогу

48869
71
iihf.com

У минулому році на молодіжному чемпіонаті світу з хокею Канада і Росія зіграли у фіналі, де в драматичному поєдинку Кленові здобули перемогу 4:3.

Цього разу суперники зустрілися в півфіналі, а ось драми не було.

Канада ще в першому періоді, перекидавши суперника 16-7, оформила три шайби, а підсумковий результат 5:0 вивів господарів турніру до фіналу.

Відзначимо воротаря канадців Девона Лівая, який зробив 27 сейвів. Перед турніром саме воротарську лінію Кленових вважали найслабшою серед топ-команд.

Суперником Канади в фіналі буде збірна США, яка яскраво обіграла Фінляндію.