| Оновлено 01 вересня 2021, 07:48
1789
0

Харківський Житлобуд-2 вибув з жіночої Ліги чемпіонів

В матчі-відповіді українки програли у Казахстані футболісткам місцевого клубу «БІІК-Казигурт»

1789
0
ФК Житлобуд-2

Сьогодні в казахському місті Шимкент відбувся матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги чемпіонів з футболу серед жіночих команд. Чемпіон України харківський клуб «Житлобуд-2» зустрічався з командою «БІІК-Казигурт».

Нагадаємо, що в першому поєдинку, який тиждень тому проходив в Полтаві на стадіоні «Ворскла», успіху досягли харківські футболістки з рахунком 2:1. Тому для того, аби вийти до наступного раунду турніру, українкам треба було, перш за все, не програти. Але навіть поразка з мінімальним рахунком, починаючи від 2:3, 3:4 і так далі, вже була б на користь «Житлобуду-2».

В першому таймі господаркам поля на 35-й хвилині вдалося забити гол у ворота харківського клубу. Це зробила Кулмагамбетова з передачі Конелл.

Після перерви українська команда багато атакувала і мала кілька можливостей, щоб відігратися. Наприклад, на 67-й хвилині Анастасія Сирмай потрапила м'ячем у штангу. Але до кінця гри рахунок не змінився.

У підсумку - 1:0 виграла команда «БІІК-Казигурт». І хоча за сумою двох матчів нічия, за рахунок голу, забитого в гостях, далі йде клуб з Казахстану.