| Оновлено 14 грудня 2020, 22:24
2026
2

Далі в єврокубках без українських клубів

Цього тижня пройдуть матчі в трьох європейських кубкових турнірах вже без наших команд

2026
2
CEV

Як і попередній, новий тиждень буде насичений матчами європейських кубкових турнірів з волейболу. На жаль, але всі українські клуби, які заявлялися на сезон 2020-2021 років, вже припинили боротьбу. Так, чоловічі команди вибули з Кубку Виклику: «Барком-Кажани» (Львів) на стадії 1/16 фіналу, а «Епіцентр-Подоляни» у себе вдома програв у чвертьфіналі. Щодо жіночих команд СК «Прометей» і «Хімік», то спершу вони не пройшли кваліфікацію Ліги чемпіонів, а потім програли на стадії 1/16 фіналу Кубку ЄКВ.

А тепер більш докладніше про поточний стан в єврокубкових турнірах на початок нинішнього тижня і про те, які матчі будуть зіграні у найближчі дні.

Ліга чемпіонів (чоловіки)

Тут вже з кінця листопада по сьогоднішній день зіграні матчі першого кола в чотирьох з п'яти груп основного етапу.

У групі А лідирує польський клуб «Скра», який здобув 3 перемоги. На другому місці ще один представник Польщі «Закса» - 2 перемоги. На третьому місці «Фенербахче» (Туреччина) - 1 перемога і на четвертому - «Ліндеман» (Бельгія), який програв усі три матчі.

Матчі другого кола пройдуть в польському місті Белхатув в період з 26 по 28 січня 2021 року.

Група В. Тут перші два місця займають італійські команди «Кучине-Любе» (3 перемоги) і «Перуджа» (2 перемоги), в якій грає український волейболіст Олег Плотницький. Матч між ними завершився з рахунком 3:1, а Плотницкий набрав 13 очок. На 3 місці французький «Тур» (1 перемога) і на 4-му - «Аркас» (Туреччина) - поки без перемог.

Ігри другого кола відбудуться в період з 9 по 11 лютого 2021 року у Перуджі (Італія).

Групу С очолює російський «Зеніт» з Казані (3 перемоги). На другому місці «Берлін Рециклінг» (Німеччина) - 2 перемоги і на третьому «АКХ Воллей» (Словенія) - 1 перемога. Волейболісти польського клубу «Ястшембскі Венгель» через проблеми з коронавірусом, в першому колі не виступали і їм зараховані технічні поразки.

Матчі другого кола пройдуть в період з 9 по 11 лютого 2021 року в Казані (Росія).

У групі D гри першого кола будуть зіграні цього тижня в бельгійському місті Руселаре з 15 по 17 грудня. Склад групи - «Модена» (Італія), «Верва» (Польща), «Кнак» (Бельгія), «Кузбас» (Росія).

Другий тур відбудеться в період з 9 по 11 лютого 2021 року в італійській Модені.

І, нарешті, в групі Е після першого кола лідирують волейболісти «Трентіно» (Італія) - 3 перемоги. На другому місці німецький «Фрідріхсхафен» - 2 перемоги, на третьому «Локомотив» (Новосибірськ, Росія) - 1 перемога, і замикає турнірну таблицю команда «Карловарско» (Чехія), у якої перемог поки немає.
Другий тур тут пройде з 9 по 11 лютого 2021 року в місті Фрідріхсхафен (Німеччина).

Ліга чемпіонів (жінки)

Тут вже всі матчі першого кола зіграні. Ось який зараз стан справ в групах:

Група А
1. «Савіно» (Італія) 3 матчі, 3 перемоги, 0 поразок, 8 очок, співвідношення партій 9 - 3
2. «Палмберг» (Німеччина) 3, 2, 1, 6, 7 - 4
3. «Бусто-Арсіціо» (Італія) 3, 1, 2, 3, 5 - 8
4. «Девелопрес» (Польща) 3, 0, 3, 1, 3 - 9

Матчі другого туру відбудуться 2 - 4 лютого 2021 року в місті Шверін (Німеччина).

Група В
1. «Карраро Імоко» (Італія) 3, 3, 0, 9, 9 - 0
2. «Фенербахче» (Туреччина) 3, 2, 1, 6, 6 - 4
3. «Нант» (Франція) 3, 1, 2, 3, 3 - 6
4. «Кальцит» (Словенія) 3, 0, 3, 0, 1 - 9

Ігри другого кола пройдуть в місті Нант (Франція) з 26 по 28 січня 2021 року.

Група С
1. «Вакіфбанк» (Туреччина) 3, 3, 0, 9, 9 - 1
2. «ЛКС Лодзь» (Польща) 3, 2, 1, 5, 6 - 5
3. «Мюлуз» (Франція) 3, 1, 2, 3, 3 - 6
4. «Маріца» (Болгарія) 3, 0, 3, 1, 3 - 9

Поєдинки другого кола заплановані на 2 - 4 лютого 2021 року в місті Лодзь (Польща)

Група D
1. «Екзачібаші» (Туреччина) 3, 3, 0, 8, 9 - 2
2. «Локомотив» К (Росія) 3, 1, 2, 4, 5 - 6
3. «Альянс» (Німеччина) 3, 1, 2, 3, 5 - 8
4. «Динамо» М (Росія) 3, 1, 2, 3, 5 - 8

Матчі другого кола відбудуться 2 - 4 лютого 2021 року в Калінінграді (Росія).

Група Е
1. «Ігор горгондзола» (Італія) 3, 3, 0, 8, 9 - 2
2. «Хемік» (Польща) 3, 2, 1, 7, 8 - 3
3. «Динамо» Казань (Росія) 3, 1, 2, 3, 3 - 6
4. «Оломоуц» (Чехія) 3, 0, 3, 0, 0 - 9

Матчі другого кола відбудуться 2 - 4 лютого 2021 року в місті Поліце (Польща).

Нагадаємо, що як у чоловіків, так і у жінок до чвертьфіналу виходять переможці груп, а також три найкращі команди серед тих, хто займе другі місця в групах.

Кубок ЄКВ (чоловіки)

Всі матчі 1/8 і 1/4 фіналу пройдуть на цьому тижні в чотирьох групах:

Група 1. Москва (Росія)
1/8 фіналу. 16 грудня
«Аркада» (Румунія) - «Гронінген» (Нідерланди)
«Динамо» Москва (Росія) - «Войводина» (Сербія)
1/4 фіналу. 17 грудня
Грають переможці 1/8 фіналу

Група 2. Кастельно-ле-Лес (Франція)
1/8 фіналу. 15 грудня
«Полонія» (Англія) - «Ніш» (Сербія)
«Монпельє» (Франція) - «Младі Радник» (Сербія)

Група 3. Пазарджик (Болгарія)
«Хебар» (Болгарія) - «Зеніт» Санкт-Петербург (Росія)
«Дукла» (Чехія) - «Строітель» Мінськ (Білорусь)
1/4 фіналу. 16 грудня

Група 4. Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія (Іспанія)
«Гріньярд» (Бельгія) - «Анкара» (Туреччина)
«Гуагуас» (Іспанія) - «Галатасарай» (Туреччина)

Кубок ЄКВ (жінки)

Тут уже визначилися два півфіналісти. Ними стали сербська команда «Тент» з міста Обреновац (переможець групи 2) і французький клуб «Безьє» (переможець групи 3).

Група 2. Обреновац (Сербія)
1/8 фіналу
«Тент» (Сербія) - «Сіп Шемпетер» (Словенія)
3:0 (25:21, 25:11, 25:17)
«Вашаш» (Угорщина) - «Мінчанка» (Білорусь)
3:2 (21:25, 19:25, 25:20, 25:22, 16:14)
1/4 фіналу
«Тент» - «Вашаш»
3:0 (25:20, 26:24, 25:19)

Група 3. Загреб (Хорватія)
1/8 фіналу
«Младост» (Хорватія) - «Тирговіште» (Румунія)
0:3 (19:25, 23:25 18:25)
«Безьє» (Франція) - «Волеро» (Франція)
(без гри через відмову «Волеро»)
1/4 фіналу
«Безьє» (Франція) - «Тирговіште»
3:0 (25:19, 25:18, 27:25)

Ще в одній групі матчі пройдуть у січні 2021 року.

Група 1. Монца (Італія)
1/8 фіналу. 26 січня 2021 року
«Саугелла» (Італія) - «Світелскі» (Угорщина)
«Жок» (Сербія) - «Брно» (Чехія)
1/4 фіналу. 27 січня

А ось в групі 4 дати проведення 1/8 і 1/4 фіналу ще не визначені. Тут гратимуть такі команди: «Браник» (Марібор, Словенія), «Дрезднер» (Дрезден, Німеччина), «Потсдам» (Німеччина) і «Галатасарай» (Стамбул, Туреччина). Матчі мають відбутися у Стамбулі.

Кубок Виклику (чоловіки)

І в цьому турнірі вже визначилися два півфіналісти. У групі 2 перемогли волейболісти італійського «Альянсу» з Мілана, а в групі 3 (матчі проходили в Україні в Городку Хмельницької області) в 1/2 фіналу вийшли «Леви» (Прага, Чехія).

Група 2. Монца (Італія)
1/8 фіналу
«Динамо» (Бухарест, Румунія) - «Марек» (Болгарія)
3:0 (25:22, 25:19, 25:22)
«Альянс» (Італія) - «Кальцит» (Словенія)
3:0 (25:19, 25:18, 25:16)
1/4 фіналу
«Альянс» - «Динамо»
3:0 (25:18, 25:22, 25:19)

Група 3. Городок (Хмельницька область, Україна)
1/8 фіналу
«Спортинг» (Лісабон, Португалія) - «Леви» (Прага, Чехія)
1:3 (25:21, 24:26, 23:25 15:25)
«Епіцентр-Подоляни» (Городок, Україна) - «Сааремаа» (Курессааре, Естонія)
3:2 (25:20, 20:25, 25:22, 23:25 15:13)
1/4 фіналу
«Епіцентр-Подоляни» - «Леви»
0:3 (17:25, 22:25, 22:25)

У групі 1 матчі 1/8 і 1/4 фіналу пройдуть на цьому тижні в Анкарі (Туреччина).

Група 1. Анкара (Туреччина)
«Халкбанк» (Туреччина) - «Бенфіка» (Португалія)
«Соллентуна» (Швеція) - «Канни» (Франція)

Щодо групи 4, то тут до чвертьфіналу вийшла естонська команда «Пярну», адже її суперники волейболісти «Юніон Райффайзен» з австрійського міста Вальдфіртель через хворобу відмовилися далі брати участь в турнірі. Другий матч 1/8 фіналу між командами «Омонія» (Кіпр) - «Зіраат Банкассі» (Анкара, Туреччина) відбудеться 2 лютого 2021 року. А 4 лютого в Анкарі зіграють «Пярну» і переможець другого матчу 1/8 фіналу.