У протистоянні волейболістів Харкова та Вінниці перші перемогли 4:2

«Юракадемія» і «Локомотив» у п'ятницю взяли чотири очки проти двох у вінницьких команд

827
0
ФВУ

Сьогодні в харківському спортивному комплексі Національного юридичного університету пройшли ще два матчі шостого туру чемпіонату України з волейболу в чоловічій Суперлізі, який розпочався напередодні. Тоді, нагадаємо, місцева «Юракадемія» з рахунком 3:0 обіграла ВСК «МХП-Вінниця», а друга харківська команда «Локомотив» поступилась першому складу Вінниці 1:3.

У п'ятницю першими зіграли юристи і ВК «МХП-Вінниця». В разі перемоги харків'яни за очками наздоганяли сьогоднішніх суперників, а також житомирський «Житичі». Ще інтриги додавала та обставина, що у складі гостей на майданчик виходили відразу четверо вихованців «Юракадемії», які зараз перебралися до Вінниці. Це - Юрій Синиця, Владислав Щуров, Дмитро Канаєв і Андрій Стеблецький.

Гра вийшла дуже цікавою і непередбачуваною. Спершу суперники обмінялися сетами, а потім третю партію з мінімальною перевагою виграли харківські волейболісти 25:23. Коли ж у четвертому сеті гості повели 12:17 потім 13:18, здавалося, що п'ятої партії вже не уникнути. Але вже незабаром юристи змогли наздогнати своїх суперників 19:19. Далі команди йшли нарівні і першими сетбол заробили гравці «МХП-Вінниця» 23:24. Але і тут підопічні Сергія Коваленка проявили характер і зуміли виграти партію 28:26, а разом з нею і матч 3:1. У складі переможців більше за інших набрали очки Ігор Антонюк - 23 і Іван Кривобок - 12. У гостей відзначилися Артем Скороход - 14, Микита Лубан - 13 і Данило Портной - 10.

Не менш інтригуючим і драматичним вийшов матч за участю інших представників цих міст. «Локомотив», який до сьогодні ще не мав у своїй графі жодного очка, зумів-таки змінити нуль на одиницю. В матчі було зіграно п'ять партій, а вирішальну з рахунком 11:15 виграли приїжджі волейболісти. Таким чином, Вінниця тут здобула два очки, а харків'яни одне. У перших слід зазначити Сергія Міщенка, який приніс своїй команді 18 очок, а також Крістіана Присакара і Дениса Гуршала, які набрали по 17 очок. У залізничників 21 очко набрав Максим Грицик, 13 - Артем Трояновський і 11 - Ігор Іванов.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки
Суперліга. 11 грудня
Харків
«Збірна Харківської області-Юракадемія» - ВК «МХП-Вінниця»

3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 28:26)
«Локомотив-збірна Харківської області-1» - ВСК «МХП-Вінниця»
2:3 (25:18, 19:25, 23:25 25:22, 11:15)

Ситуація у верхній частині турнірної таблиці після цих матчів загострилася:
1. «Епіцентр-Подоляни» 9 матчів, 9 перемог, 0 поразок, 25 очок, співвідношення партій 27 - 4
10. «Локомотив-збірна Харківської області-1» 11, 0, 11, 1, 5 - 33

Матчі 7-го туру в чоловічій Суперлізі пройдуть в період з 17 по 19 грудня в Городку Хмельницької області, Вінниці та Тлумачі Івано-Франківської області.