У Харкові зіграні два матчі 6-го туру чемпіонату України

Перемоги здобули місцева «Юракадемія» і ВК «МХП-Вінниця»

656
0
ФВУ

У четвер в спортивному комплексі Національного юридичного університету відбулися два поєдинки 6-го туру чоловічої Суперліги. Цікаво, що в них один з одним грали дві місцеві і дві вінницькі команди.

Спочатку на майданчик вийшли волейболісти харківської «Юракадемії» і друга команда ВСК «МХП-Вінниця». Незважаючи на те, що юристи вважалися явними фаворитами, перемога їм дісталася непросто. Всі три партії вийшли досить напруженими, в яких обидва суперники набирали більше двадцяти очок. І все ж в кінцівках сетів підопічні Сергія Коваленко грали активніше в атаці і надійніше в обороні. В підсумку 3:0 на користь господарів поля. В їх складі по 9 очок набрали Іван Кривобок та Андрій Рогожин, а у тих, хто програв, 13 очок приніс своїй команді Сергій Міщенко і 10 Михайло Якушенко.

Щодо другого матчу, де зустрілися основний склад ВК «МХП-Вінниця» та харківський «Локомотив», то тут, навпаки, перевага віддавалася гостям. Адже вінницький клуб знаходився на четвертому місці в турнірній таблиці, а залізничники на останньому, причому в їх активі ще немає жодного набраного очка. Але тим і славиться волейбол, що іноді в ньому можуть відбуватися абсолютно непередбачувані ситуації.

Так, перша партія завершилася з рахунком 26:28 на користь приїжджих волейболістів. У другому сеті вони знову з великими труднощами здолали своїх опонентів 22:25, а от у третій партії з таким же результатом виграли харків'яни. Довелося командам грати ще один сет, в якому з мінімальною перевагою успіх був на боці гостей 23:25. У них більше за інших набрали очки Артем Скороход - 19 і Денис Данилов - 11, а у «Локомотива» відзначився Максим Грицик - 23 очка.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки
Суперліга. 10 грудня
Харків
«Збірна Харківської області-Юракадемія» - ВСК «МХП-Вінниця»

3:0 (25:21, 25:20, 25:21)
«Локомотив-збірна Харківської області-1» - ВК «МХП-Вінниця»
1:3 (26:28, 22:25 25:22, 23:25)

Турнірна таблиця чоловічої Суперліги після сьогоднішніх матчів виглядає так:
1. «Епіцентр-Подоляни» 9 матчів, 9 перемог, 0 поразок, 25 очок, співвідношення партій 27 - 4
2. «Житичі-ПНУ» 8, 6, 2, 19, 20 - 7
3. ВК «МХП-Вінниця» 10, 6, 4, 19, 22 - 15
4. «Барком-Кажани» 7, 6, 1, 18, 20 - 6
5. «Збірна Харківської області-Юракадемія» 10, 5, 5, 16, 21 - 19
6. «Покуття-Прибилів» 7, 4, 3, 11, 12 - 13
7. «Серце Поділля» 9, 4, 5, 11, 14 - 19
8. «Буревісник-ШВСМ» 8, 3, 5, 8, 10 - 18
9. ВСК «МХП-Вінниця» 10, 1, 9, 5, 10 - 28