0
ФК Шахтар Донецьк

Вашій увазі пропонується добірка головних новин і матеріалів на Sport.ua за середу, 9-е грудня.

1. Євровесну відстояли. «Шахтар» зіграв внічию з «Інтером» і вийшов до плей-оф ЛЄ. Команда Луїша Каштру вистояла в Мілані.

2. Подробиці расистського скандалу. Стало відомо, що сказав суддя гри ПСЖ. Матч ЛЧ між ПСЖ та «Істанбулом» був перерваний на 15-й хвилині.

3. Таблиця коефіцієнтів УЄФА. Обіграли Угорщину, а обігнали Шотландію. Київське «Динамо» вдома впоралося з командою Сергія Реброва.

4. Луческу преміював «Динамо» за перемогу над «Ференцварошем». Київська команда отримала додатковий вихідний.

5. Підуть на рекорд? «Шахтар» хоче підписати Габріела Верона. За свого таланта «Палмейрас» хоче виручити не менше 30 мільйонів євро.

6. У «Шахтарі» нікому замінити Тайсона. Відхід бразильця може посилити кризу. Манор Соломон хороший, але поки не настільки сильний у командній грі.

7. Мірча ЛУЧЕСКУ: «Задоволений виходом в євровесну. Складно грати з «Барсою» і «Юве». Наставник киян прокоментував перемогу в матчі Ліги чемпіонів.

8. Угорські ЗМІ: «Наче грім серед ясного неба. «Динамо» забило з нічого». Sport.ua представляє огляд угорської преси після перемоги киян над «Ференцварошем» у ЛЧ (1:0).

9. Клубний рейтинг УЄФА. «Динамо» увійшло до топ-30 клубів Європи. «Шахтар» знаходиться на 18-му місці в п'ятирічному рейтингу команд Європи.

10. ОФІЦІЙНО. УАФ подала апеляцію на технічну поразку від Швейцарії. Справа буде розглядатися в Лозанні.

(16)

Знову розгром. Шахтар не мав проблем у грі проти Чорноморця
Футбол | 05 травня 2024, 19:54 47

Команди у сезоні грали три рази і всі матчі впевнено виграли «гірники»

Стали відомі оцінки Довбика та Циганкова за історичний матч із Барселоною
Футбол | 04 травня 2024, 22:25 4

«Жирона» обіграла «синьо-гранатових» 4:2 та вперше в історії вийшла до Ліги чемпіонів!