КУМАН: «Слабка гра в обороні. Я навіть здивувався, як погано ми розпочали»

Головний тренер «Барселони» прокоментував матч ЛЧ проти «Ювентуса»

2298
2
УЄФА. Рональд Куман

Головний тренер «Барселони» Рональд Куман прокоментував матч Ліги чемпіонів проти «Ювентуса» (0:3):

«Мені не сподобалося, як ми почали цей матч, без агресії, як ніби намагалися не програти, а не грати на перемогу. Ми жодного разу не контролювали хід гри протягом 90 хвилин. Погано зіграли в обороні. Ми програли матч у перші півгодини.

Я завжди кажу гравцям, що я хочу бачити від них на поле, налаштовую команду. Сьогодні ми залишали занадто багато вільних зон. Сьогодні ми зіграли не на своєму рівні. «Ювентус» виглядав набагато переконливіше.

По правді кажучи, я навіть здивувався, як погано ми розпочали, нам не вистачало бажання. Відігратися з 0:2 дуже важко проти таких команд, як «Юве». Завжди стає тривожно, коли команда починає так невпевнено.

У нас багато хороших гравців. Потрібно, щоб всі були готові. Якщо вони повернуться в стрій, ми зможемо конкурувати. Ми це знаємо. Обов'язково проаналізуємо цей матч і наші помилки. Ми добре розпочали грати за рахунку 0:2, але потрібно починати в такому ключі з перших хвилин».