02.12.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Все вирішиться в Києві. Барселона на виїзді розгромила Ференцварош

Команда Реброва приїде в Україну, щоб розіграти путівку в Лігу Європи

Все вирішиться в Києві. Барселона на виїзді розгромила Ференцварош
© Twitter

Сьогодні, 2 грудня, в матчі 5-го туру Ліги чемпіонів іспанська «Барселона» розгромила угорський «Ференцварош».

У господарів поля Ігор Харатін вийшов на поле на 81-й хвилині, а Олександр Зубков у заявку на гру не потрапив.

Тепер все вирішиться у Києві. Команда Реброва приїде в гості, щоб визначити, хто отримає путівку в Лігу Європи. «Динамо» влаштує й нічия (0:0, 1:1 або 2:2).

Ліга чемпіонів

Группа G, 5-й тур

«Ференцварош» (Угорщина)  «Барселона» (Іспанія)  0:3

Голи: Грізманн, 14, Брейтуейт, 20, Дембеле, 28. (пен).

«Ференцварош»: Дібуш, Блажич, Двалі, Хайстер (Ловренчич, 65), Ботка, Фрімпонг, Ізаел, Сомаліа (Харатін, 81), Шігер (Лайдуні, 64), Узуні (Батуріна, 71), Нгуен (Мак, 72).

«Барселона»: Нету, Жорді Альба (Фірпо, 46), Лангле (Аленья, 65), Мінгеса, Дест, Пьянич, Бускетс (де Йонг, 46), Грізманн (Пуч, 65), Брейтуейт (де ла Фуенте, 80), Дембеле, Трінкан.

Попередження: Шігер, 28. Бускетс, 30. Грізманн, 53. Трінкан, 70.

Суддя: Кульбаков (Білорусь).

2 грудня. Будапешт. Стадіон «Пушкаш Арена».

Турнірна таблиця ЛЧ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Pavel Yakimovich
    online
      Pavel Yakimovich, 03.12.2020 00:47
    0
    Zport., 03.12.2020 00:21
    Через неделю посмотрим, кто какое место в группе займет
    ага, главное только лугано не повторите
    Lion
    online
      Lion, 03.12.2020 00:42
    -2
    Все решится в Киеве.
    """""""""":::::::::::
    Будут играть два гранда!!!!
    Lion
    online
      Lion, 03.12.2020 00:41
    +1
    Zport., 03.12.2020 00:21
    Через неделю посмотрим, кто какое место в группе займет
    Ваши мучения в ЛЧ уже закончились
    Zport.
      Zport., 03.12.2020 00:21
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    mayakovskiy2, 03.12.2020 00:14
    3-13))) Невероятно. Шахта проиграв 0-10 имеет лучше разницу мячей. Убогое убожество
    Через неделю посмотрим, кто какое место в группе займет
    ternow
      ternow, 03.12.2020 00:16
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Penal, 03.12.2020 00:06
    А что, собственно, решится? Динамо станет качественней ? Ну выйдут в весенний этап, как обычно провалят, и что ? Будем смотреть и плеваться ?
    Участие в евровесне: это и дополнительные немалые евро для любого клуба, и игровая практика в ЕК!
    mayakovskiy2
      mayakovskiy2, 03.12.2020 00:14
    +2
    3-13))) Невероятно. Шахта проиграв 0-10 имеет лучше разницу мячей. Убогое убожество
    ternow
      ternow, 03.12.2020 00:11
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Здесь и будет соперник по зубам и решающая встреча. Желаю удачи " Динамо- Киеву"!
    Penal
      Penal, 03.12.2020 00:06
    -4
    А что, собственно, решится? Динамо станет качественней ? Ну выйдут в весенний этап, как обычно провалят, и что ? Будем смотреть и плеваться ?
    ternow
      ternow, 03.12.2020 00:11
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    Здесь и будет соперник по зубам и решающая встреча. Желаю удачи " Динамо- Киеву"!
    ternow
      ternow, 03.12.2020 00:16
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Penal, 03.12.2020 00:06
    А что, собственно, решится? Динамо станет качественней ? Ну выйдут в весенний этап, как обычно провалят, и что ? Будем смотреть и плеваться ?
    Участие в евровесне: это и дополнительные немалые евро для любого клуба, и игровая практика в ЕК!
    mayakovskiy2
      mayakovskiy2, 03.12.2020 00:14
    +2
    3-13))) Невероятно. Шахта проиграв 0-10 имеет лучше разницу мячей. Убогое убожество
    Lion
    online