Холіфілд викликає Тайсона на бій: «Давай підписуй контракт»

Може відбутися ще один виставковий бій

Холіфілд викликає Тайсона на бій: «Давай підписуй контракт»
© boxingscene.com

Після того, як 54-річний Майк Тайсон повернувся в ринг у виставковому поєдинку проти Роя Джонса, організувати подібний бій хоче легендарний Евандер Холіфілд.

«Можливо, Тайсон захотів провести розігрів перед боєм зі мною. Джонс був непоганим суперником, але тільки поєдинок зі мною викличе реальний інтерес в світі».

«Давай підписуй контракт, ніяких виправдань не може бути. Я готовий», - заявив 58-річний Холіфілд.

Протягом кар'єри боксери провели два очних поєдинки, обидва виграв Холіфілд.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — BoxingScene

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    umnuy2
    online
      umnuy2, 02.12.2020 19:24
    +2
    Надо Чака Норриса с Ван даммом
    Александр Купцов
      Александр Купцов, 02.12.2020 18:59
    +2
    Ну не знаю, мне было интересно и в бою с Джонсом, а теперь будет вдвойне интереснее с Холифилдом!!! Кто не желает смотреть этот бой - школота
    bullyUA
    online
      bullyUA, 02.12.2020 18:54
    +1
    Надо пенсионерами заполнить паузу, пока боксеры из-за короны редко выступают.
    Oleg Savchuk
    online
      Oleg Savchuk, 02.12.2020 18:53
    +1
    З Джонсом була возня й показуха, то не бій а пародія, так буде з Холі, ьо це старигані
    Vick Reznor
      Vick Reznor, 02.12.2020 17:45
    +7
    Пенсионеры от бокса поняли, как можно неплохо срубить бабла без сверхъестественного напряга....) им надо ловить шанс, пока в тренде эта шняга со стариками-разбойниками...
    igor_986
      igor_986, 02.12.2020 17:42
    +8
    Новая категория бокса "что бы срубить бабла". А что народ хавает значит имеет место быть, ещё Льюиса и Кличка и норм лига получится. По именам не сравни нынешним боксерам по маркетингу
    umnuy2
    online
      umnuy2, 02.12.2020 17:14
    +5
    Цирк какой-то.
    Превратили бокс в шапито.
    igor_986
      igor_986, 02.12.2020 17:42
    +8
    Новая категория бокса "что бы срубить бабла". А что народ хавает значит имеет место быть, ещё Льюиса и Кличка и норм лига получится. По именам не сравни нынешним боксерам по маркетингу
    Vick Reznor
      Vick Reznor, 02.12.2020 17:45
    +7
    Пенсионеры от бокса поняли, как можно неплохо срубить бабла без сверхъестественного напряга....) им надо ловить шанс, пока в тренде эта шняга со стариками-разбойниками...
    umnuy2
    online
      umnuy2, 02.12.2020 17:14
    +5
    Цирк какой-то.
    Превратили бокс в шапито.
    umnuy2
    online
      umnuy2, 02.12.2020 19:24
    +2
    Надо Чака Норриса с Ван даммом
    Александр Купцов
    online
      Александр Купцов, 02.12.2020 18:59
    +2
    Ну не знаю, мне было интересно и в бою с Джонсом, а теперь будет вдвойне интереснее с Холифилдом!!! Кто не желает смотреть этот бой - школота
    bullyUA
    online
      bullyUA, 02.12.2020 18:54
    +1
    Надо пенсионерами заполнить паузу, пока боксеры из-за короны редко выступают.
    Oleg Savchuk
    online
      Oleg Savchuk, 02.12.2020 18:53
    +1
    З Джонсом була возня й показуха, то не бій а пародія, так буде з Холі, ьо це старигані