ВІДЕО. Про відставку не думаю! Зідан зізнався, чому Реал програв Шахтарю

Sport.ua публікує відео прес-конференції наставника «Реала» після матчу ЛЧ

ВІДЕО. Про відставку не думаю! Зідан зізнався, чому Реал програв Шахтарю
© УЄФА. Зінедін Зідан

Головний тренер «Реала» Зінедін Зідан дав прес-конференцію після поєдинку 5-го туру Ліги чемпіонів проти «Шахтаря» (0:2), у якій пояснив причини поразки:

«Про відставку я не думаю. Ми будемо рухатися далі. Хочу сказати, що в матчі ми непогано себе проявили в першому таймі. У першій половині матчу ми заслуговували забити хоча б один гол. Однак, на жаль, цього не сталося. Протягом всього поєдинку у нас були різні моменти. Були штанги, перекладини. Я вважаю, що ми непогано пресингували. Але в підсумку позначилося, що ми пропустили першими. Це дійсно нас зламало. Саме цей аспект гри ми будемо опрацьовувати надалі. Будемо вчитися знаходити вихід зі складної ситуації.

Ми вже бували в складних ситуаціях. Ми будемо рухатися далі і досягати потрібного нам результату. Цей поєдинок був для нас схожий на фінал. Ми готувалися до нього як до фіналу. Ми розуміли, наскільки це важливий для нас матч. Я вважаю, що ми були добре готові. Як я вже говорив, ми відмінно себе проявили в першому таймі, але потім нам не пощастило, все пішло не за нашим сценарієм. Проте, у нас залишається попереду ще один матч. У ньому ми і спробуємо вирішити задачу виходу з групи. «Реал» Мадрид не збирається здаватися. Ми будемо йти тільки вперед.

Я не можу сказати, що в сьогоднішньому матчі були якісь проблеми. Ми добре пресингували, створювали моменти, але нас підвела реалізація. І потім ми пропустили першими. Саме в цьому наша проблема. Мені здається, що моментів у цій зустрічі було цілком достатньо. Підводить саме реалізація. Можна сказати, що нам не щастить. Ми не можемо забити першими. Саме над цим ми будемо працювати».

Sport.ua публікує відео прес-конференції Зінедіна Зідана після матчу ЛЧ у Києві.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(66 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    pike1
    online
      pike1, 02.12.2020 13:51
    +2
    DmS, 02.12.2020 12:05
    Я конечно с трудом верю, в победу шахтера в Милане, но будет прикол, если интер и реал не выйдут из группы)
    будет прикольно єто одно, а второе то что ведь никто и не скажет что это не справедливо
    DmS
      DmS, 02.12.2020 12:05
    +2
    Я конечно с трудом верю, в победу шахтера в Милане, но будет прикол, если интер и реал не выйдут из группы)
    Виктор Марчук
      Виктор Марчук, 02.12.2020 11:37
    +4
    Кто бы что не говорил, за кого бы не болел, но вчера было событие, которое будем вспоминать, на ряду с успехами Динамо в конце 90х в Барселоне. А если выйдут с группы, будет вообще отлично.
    Правда Интер не простая команда, и группа интересна тем, что тактика решает все. Команды между собой играют по разному.
    В группе Динамо такого нет, есть две сильных команды, и две слабых. И там понятно какой результат ожидать от сегодняшней игры. И все силы нужно выложить, и победить в последнем туре Ференцварош, чтоб остаться в кубке УЕФА
    .
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 02.12.2020 11:20
    -3
    Я почему-то уверен, что Реал с Боруссией как минимум сыграет в ничью, а если нужно будет, то и выиграет. А то, что шахтеры с Донецка получат от Интера свою парочку или троечку я даже не сомневаюсь. Донецкая весна в 2021 году не состоиться.
    Сергей Чёрный
      Сергей Чёрный, 02.12.2020 08:54
    +1
    Зидан забыл упомянуть систему VAR которая мешает Среалу выигрывать ЛЧ впринцепе как и Барселоне.
    Sonnenaufgang
      Sonnenaufgang, 02.12.2020 08:37
    +3
    Реал уже не будет грозной силой без Роналду. Забивать некому. Это выравнивает силу всех команд в группе и это хорошо. Команда не должна зависеть от одного игрока.
    sergej55
      sergej55, 02.12.2020 05:21
    -1
    Реалу не повезло с тобой.
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 02.12.2020 04:52
    +2
    20 раз сказал мы
    Виктор Марчук
      Виктор Марчук, 02.12.2020 11:37
    +4
    Кто бы что не говорил, за кого бы не болел, но вчера было событие, которое будем вспоминать, на ряду с успехами Динамо в конце 90х в Барселоне. А если выйдут с группы, будет вообще отлично.
    Правда Интер не простая команда, и группа интересна тем, что тактика решает все. Команды между собой играют по разному.
    В группе Динамо такого нет, есть две сильных команды, и две слабых. И там понятно какой результат ожидать от сегодняшней игры. И все силы нужно выложить, и победить в последнем туре Ференцварош, чтоб остаться в кубке УЕФА
    .
    Sonnenaufgang
      Sonnenaufgang, 02.12.2020 08:37
    +3
    Реал уже не будет грозной силой без Роналду. Забивать некому. Это выравнивает силу всех команд в группе и это хорошо. Команда не должна зависеть от одного игрока.
    pike1
    online
      pike1, 02.12.2020 13:51
    +2
    DmS, 02.12.2020 12:05
    Я конечно с трудом верю, в победу шахтера в Милане, но будет прикол, если интер и реал не выйдут из группы)
    будет прикольно єто одно, а второе то что ведь никто и не скажет что это не справедливо
    DmS
      DmS, 02.12.2020 12:05
    +2
    Я конечно с трудом верю, в победу шахтера в Милане, но будет прикол, если интер и реал не выйдут из группы)
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 02.12.2020 04:52
    +2
    20 раз сказал мы
    Сергей Чёрный
      Сергей Чёрный, 02.12.2020 08:54
    +1
    Зидан забыл упомянуть систему VAR которая мешает Среалу выигрывать ЛЧ впринцепе как и Барселоне.