Нова вершина. Монзуль призначена на матч Ліги Європи за участю українців

Катерина розсудить зустріч «Гент» - «Слован»

Нова вершина. Монзуль призначена на матч Ліги Європи за участю українців
© УАФ. Катерина Монзуль

Українська бригада арбітрів на чолі з Катериною Монзуль отримала призначення на матч п'ятого туру групового раунду Ліги Європи «Гент» - «Слован». Про це повідомив президент УАФ Андрій Павелко.
 
«Нова європейська вершина для українського футбольного арбітражу і особисто для Катерини Монзуль! Це визнання професіоналізму та високого класу підготовки наших арбітрів, за що вдячний всім співробітникам Комітету арбітрів УАФ і особисто Лучано Лучі.
 
Важливо, що Катя - в тренді європейського футбольного арбітражу, адже вчора стало відомо, що вперше в історії головним арбітром на матчі групового етапу Ліги чемпіонів працюватиме колега Монзуль з Франції Стефані Фраппар», - написав Павелко в фейсбуці.
 
Асистентами Монзуль будуть Марина Стрілецька і Олександра Ардашева. Четвертий суддя - Денис Шурман.
 
Нагадаємо, француженка Фраппар розсудить матч «Ювентус» - «Динамо».
 
Відзначимо, що в складі «Гента» виступають Ігор Пластун, Роман Безус та Роман Яремчук. У «Словані» з Лібереця грає Тарас Качараба.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(53 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sand
    online
      sand, 02.12.2020 01:25
    0
    Alexxx1402, 01.12.2020 20:35
    Алени вагинозависимые,как бодро лайкают левой ручёнкой,пока правой лысого гоняют на своего секаскумира монзуль 😁
    Ональный клован, засунь себе свисток и тереби
    Alexxx1402
      Alexxx1402, 01.12.2020 20:35
    -2
    Алени вагинозависимые,как бодро лайкают левой ручёнкой,пока правой лысого гоняют на своего секаскумира монзуль 😁
    Pol Chopa
      Pol Chopa, 01.12.2020 18:43
    0
    Причина?Полагаю в модной гендерной политике.
    Владимир Коновалец
      Владимир Коновалец, 01.12.2020 17:16
    -3
    Нічого в цій країні не змінилося... Коліна протаскував своїх голубеньких до Європи, Лучі - свою дівчинку також спромігля до ЛЄ протиснути, браво, як казав Луческо по відношенню до ФФУ. Добре, якщо Монзуль не нарубає дров в цьому товарняку , щоб за Україну не було соромно... Цікаво, буде вона когось вилучати з поля, чі ні?
    ⚒Maks6666⚒
      ⚒Maks6666⚒, 01.12.2020 17:12
    0
    umnuy2
    online
      umnuy2, 01.12.2020 17:03
    +4
    не ну реально круто же!
    Trollface
    online
      Trollface, 01.12.2020 16:30
    0
    Катя обязательно вытянет красную. Отрабатывает на все 200%. Так держать
    Denmark1107
    online
      Denmark1107, 01.12.2020 16:01
    -2

    Full pizdetsЬ from stupid-home.
    Так і оргазм божевілля хтось отримував, коли корпоративний клоун зробився презЕдентом...
    ====================
    Ох, і замінусовали усілякі сайтівські дегенерати, де ЛЮДИ висловились адекватно з приводу цієї леді-свисток
    Купап Еапр
      Купап Еапр, 01.12.2020 16:00
    +6
    Trasher311987, 01.12.2020 14:41
    Как стыдно,на ничего не значащий матч ставят нашего арбитра.
    Вся суть почему к нам такое отношение в Европе.
    Зато дома это лучший арбитр.
    Тьфу
    Так не будут сразу же на Реал Интер ставить. Нужно посмотреть что и как
    vicktor5891
      vicktor5891, 01.12.2020 15:59
    +1
    Повезло им что вар в ЛЕ не работает.А то прославилась бы Катюха.
    KARABAS55
      KARABAS55, 01.12.2020 15:45
    +7
    Умничка. Это показатель класса. Ну а ХЕЙТЕРЫ пусть подаваться желчью.
    Morales
      Morales, 01.12.2020 14:49
    +13
    Молодец Катя.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 01.12.2020 14:41
    -16
    Как стыдно,на ничего не значащий матч ставят нашего арбитра.
    Вся суть почему к нам такое отношение в Европе.
    Зато дома это лучший арбитр.
    Тьфу
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 01.12.2020 14:38
    -11
    Если не забывать о том, что УЕФА является одной из самых коррумпированных общественных организаций мира, то назначение Катерина не является чем-о сверхестественным, а наоборот, подтверждает нечистоплотность этой организации и конкретно тех людей, кто отвечает за назначение арбитров. Так что слухи о том, что Катерина является содержанткой у Лучи имеют под собой почву.
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 01.12.2020 14:35
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Молодец! Караван идёт. А собачёнки пусть тяв-тяв...
    APL
      APL, 01.12.2020 14:32
    +3
    Купап Еапр, 01.12.2020 14:32
    К сожалению в одно время
    Блін, запара, те ж тільки що подивився
    Купап Еапр
      Купап Еапр, 01.12.2020 14:32
    +6
    APL, 01.12.2020 14:30
    "Гавкают" собакі, якщо ти не вкурсі, я просто дуже сильно сумніваюсь, що вона відсудить цей матч добре, я даже його подивлюсь, якщо звичайно не будуть грати в один час із Зорею
    К сожалению в одно время
    APL
      APL, 01.12.2020 14:30
    -6
    Купап Еапр, 01.12.2020 14:27
    Но это хоть какой-то уровень. И её бы взяли если бы она судила плохо. Заслужила, а вы и дальше гавкайте))
    "Гавкают" собакі, якщо ти не вкурсі, я просто дуже сильно сумніваюсь, що вона відсудить цей матч добре, я даже його подивлюсь, якщо звичайно не будуть грати в один час із Зорею
    Купап Еапр
      Купап Еапр, 01.12.2020 14:28
    -1
    Купап Еапр, 01.12.2020 14:27
    Но это хоть какой-то уровень. И её бы взяли если бы она судила плохо. Заслужила, а вы и дальше гавкайте))
    Не взяли*
    Купап Еапр
      Купап Еапр, 01.12.2020 14:27
    +10
    APL, 01.12.2020 14:26
    Рівняти гру Сан Марино чи жіночу ЛЧ з нормальною грою і суперниками в ЛЄ якось важко
    Но это хоть какой-то уровень. И её бы взяли если бы она судила плохо. Заслужила, а вы и дальше гавкайте))
    Morales
    online
      Morales, 01.12.2020 14:49
    +13
    Молодец Катя.
    Купап Еапр
      Купап Еапр, 01.12.2020 14:27
    +10
    APL, 01.12.2020 14:26
    Рівняти гру Сан Марино чи жіночу ЛЧ з нормальною грою і суперниками в ЛЄ якось важко
    Но это хоть какой-то уровень. И её бы взяли если бы она судила плохо. Заслужила, а вы и дальше гавкайте))
    KARABAS55
      KARABAS55, 01.12.2020 15:45
    +7
    Умничка. Это показатель класса. Ну а ХЕЙТЕРЫ пусть подаваться желчью.
    Купап Еапр
      Купап Еапр, 01.12.2020 16:00
    +6
    Trasher311987, 01.12.2020 14:41
    Как стыдно,на ничего не значащий матч ставят нашего арбитра.
    Вся суть почему к нам такое отношение в Европе.
    Зато дома это лучший арбитр.
    Тьфу
    Так не будут сразу же на Реал Интер ставить. Нужно посмотреть что и как
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 01.12.2020 14:35
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    Молодец! Караван идёт. А собачёнки пусть тяв-тяв...
    Купап Еапр
      Купап Еапр, 01.12.2020 14:32
    +6
    APL, 01.12.2020 14:30
    "Гавкают" собакі, якщо ти не вкурсі, я просто дуже сильно сумніваюсь, що вона відсудить цей матч добре, я даже його подивлюсь, якщо звичайно не будуть грати в один час із Зорею
    К сожалению в одно время
    Купап Еапр
      Купап Еапр, 01.12.2020 14:24
    +6
    APL, 01.12.2020 14:21
    Там ж тєліка нема, Катька що робити будеш?????
    То что на Сан марино и женской ЛЧ. И отсудит на 5+
    umnuy2
    online
      umnuy2, 01.12.2020 17:03
    +4
    не ну реально круто же!
    APL
      APL, 01.12.2020 14:32
    +3
    Купап Еапр, 01.12.2020 14:32
    К сожалению в одно время
    Блін, запара, те ж тільки що подивився
    APL
      APL, 01.12.2020 14:21
    +3
    Там ж тєліка нема, Катька що робити будеш?????
    vicktor5891
      vicktor5891, 01.12.2020 15:59
    +1
    Повезло им что вар в ЛЕ не работает.А то прославилась бы Катюха.
    sand
    online
      sand, 02.12.2020 01:25
    0
    Alexxx1402, 01.12.2020 20:35
    Алени вагинозависимые,как бодро лайкают левой ручёнкой,пока правой лысого гоняют на своего секаскумира монзуль 😁
    Ональный клован, засунь себе свисток и тереби
    Pol Chopa
    online
      Pol Chopa, 01.12.2020 18:43
    0
    Причина?Полагаю в модной гендерной политике.
    ⚒Maks6666⚒
      ⚒Maks6666⚒, 01.12.2020 17:12
    0
    Trollface
    online