Ювентус - Динамо: суддею матчу Ліги чемпіонів вперше буде жінка

Стефані Фраппар обслуговуватиме матч Ліги чемпіонів

Ювентус - Динамо: суддею матчу Ліги чемпіонів вперше буде жінка
© fcdynamo.kiev.ua

УЄФА призначив на матч 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів «Ювентус» - «Динамо» Київ суддівську бригаду з Франції на чолі зі Стефані Фраппар.

Вперше жінка буде головним суддею в поєдинку Ліги чемпіонів. Не так давно Фраппар обслуговувала матч Ліги Європи за участю «Зорі» і «Лестера».

Матч пройде 2-го грудня, початок о 22:00.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Lion
    online
      Lion, 30.11.2020 20:44
    -3
    Андрій Некрасов, 30.11.2020 19:40
    Сейчас начнеться вой сов...
    Будулай женщин любит.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 30.11.2020 20:15
    -7
    Андрій Некрасов, 30.11.2020 19:40
    Сейчас начнеться вой сов...
    Каких сов? Ми уже не совы! После прихода Будулая мы чавелы вольные!
    Віталій Ткачук
      Віталій Ткачук, 30.11.2020 20:08
    +2
    JekFunny, 30.11.2020 19:41
    Катюха Гибралтар и Сан Марино рассудила, - как раз матч по уровню ее судейства
    Та це якраз її рівень ( в чоловічому футболі ). Катя не Бібіана, якщо хтось пам'ятає цю німкеню.
    JekFunny
    online
      JekFunny, 30.11.2020 19:41
    +9
    Александр Шевченко, 30.11.2020 19:38
    Павелка и тут просрал, хахахаха) Он же так Монзуль протягивал, чтобы она первой женщиной судьей стала в ЛЧ, а тут попандос))
    Катюха Гибралтар и Сан Марино рассудила, - как раз матч по уровню ее судейства
    Андрій Некрасов
      Андрій Некрасов, 30.11.2020 19:40
    -4
    Сейчас начнеться вой сов...
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 30.11.2020 19:38
    0
    Павелка и тут просрал, хахахаха) Он же так Монзуль протягивал, чтобы она первой женщиной судьей стала в ЛЧ, а тут попандос))
    salomon77757
      salomon77757, 30.11.2020 19:26
    +4
    Монзуль var ассистент.
    Александр Кохан
      Александр Кохан, 30.11.2020 19:18
    +1
    Динамо і жінка суддя...Містика.Монзуль.Збіг?
    JekFunny
    online
      JekFunny, 30.11.2020 19:41
    +9
    Александр Шевченко, 30.11.2020 19:38
    Павелка и тут просрал, хахахаха) Он же так Монзуль протягивал, чтобы она первой женщиной судьей стала в ЛЧ, а тут попандос))
    Катюха Гибралтар и Сан Марино рассудила, - как раз матч по уровню ее судейства
    salomon77757
      salomon77757, 30.11.2020 19:26
    +4
    Монзуль var ассистент.
    Віталій Ткачук
    online
      Віталій Ткачук, 30.11.2020 20:08
    +2
    JekFunny, 30.11.2020 19:41
    Катюха Гибралтар и Сан Марино рассудила, - как раз матч по уровню ее судейства
    Та це якраз її рівень ( в чоловічому футболі ). Катя не Бібіана, якщо хтось пам'ятає цю німкеню.
    Александр Кохан
      Александр Кохан, 30.11.2020 19:18
    +1
    Динамо і жінка суддя...Містика.Монзуль.Збіг?
    Александр Шевченко
    online
      Александр Шевченко, 30.11.2020 19:38
    0
    Павелка и тут просрал, хахахаха) Он же так Монзуль протягивал, чтобы она первой женщиной судьей стала в ЛЧ, а тут попандос))