Франков пояснив, чому Мессі саме так вшанував пам'ять Марадони

Відомий журналіст - про історію футболки «Ньюелл Олд Бойз»

Франков пояснив, чому Мессі саме так вшанував пам'ять Марадони
© ФК Барселона. Ліонель Мессі

Головний редактор тижневика «Футбол» Артем Франков пояснив, чому Мессі вшанував пам'ять Марадони саме футболкою «Ньюелл Олд Бойз», а не барселонською або аргентинською.
 
«Це була не просто футболка. Її передав Мессі відомий колекціонер, і це реально футболка сезону-1993/94, в якій Марадона грав за НОБ, і в якій шестирічний Мессі разом з батьком побачив його з трибуни стадіону в Росаріо в дебютному матчі Дієго - товарняку з «Емелеком». Зв'язок очевидний і природній - ні збірна Аргентини, ні тим більше «Барса» такої дати не могли.
 
(Перша футболка Мессі в НОБ була подарована Фіделю Кастро і перебуває в гаванському музеї.)
 
Істинне ж диво - Мессі забив «Осасуні» дуже схоже на те, як Марадона - «Емелеку», - написав Франков в телеграм-каналі.
 
ВІДЕО. Мессі присвятив гол Марадоні і отримав жовту картку

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Telegram

(56 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    SportsMan
    online
      SportsMan, 01.12.2020 22:45
    0
    Что такое "вспучит от другом"?
    Shunya|Kh
      Shunya|Kh, 01.12.2020 17:07
    +2
    Barsa_che, 01.12.2020 14:36
    Желтую карточку, можно было и не давать Месси, ведь это особый случай, любой адекватный человек понял бы это.
    правила є правила
    zac1310
      zac1310, 01.12.2020 16:11
    +2
    Красивая история, особенно в конце, про гол, даже если он держал его в голове... это ж неимоверно сложно - повторить, или хоть в пожожем стиле забить... а если случайно сложилось - тоже очень круто и трогательно получилось...
    zac1310
      zac1310, 01.12.2020 16:01
    +2
    Круто!!! До слез, блин
    Александр Пересадько
      Александр Пересадько, 01.12.2020 14:54
    0
    Хоть раз,дал нормальный клиент.А не картавое мычание
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 01.12.2020 14:41
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Наконец то Франков выдал нагора!
    Barsa_che
    online
      Barsa_che, 01.12.2020 14:36
    0
    Желтую карточку, можно было и не давать Месси, ведь это особый случай, любой адекватный человек понял бы это.
    justhateme
      justhateme, 01.12.2020 14:19
    +3
    Ёкарный Бабай, 01.12.2020 14:11
    Он весь матч играл в раритете под актуальной футболкой Барсы или кто-то передал чтоб он одел после гола?
    Весь матч
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 01.12.2020 14:11
    0
    Он весь матч играл в раритете под актуальной футболкой Барсы или кто-то передал чтоб он одел после гола?
    justhateme
    online
      justhateme, 01.12.2020 14:19
    +3
    Ёкарный Бабай, 01.12.2020 14:11
    Он весь матч играл в раритете под актуальной футболкой Барсы или кто-то передал чтоб он одел после гола?
    Весь матч
    Shunya|Kh
      Shunya|Kh, 01.12.2020 17:07
    +2
    Barsa_che, 01.12.2020 14:36
    Желтую карточку, можно было и не давать Месси, ведь это особый случай, любой адекватный человек понял бы это.
    правила є правила
    zac1310
      zac1310, 01.12.2020 16:11
    +2
    Красивая история, особенно в конце, про гол, даже если он держал его в голове... это ж неимоверно сложно - повторить, или хоть в пожожем стиле забить... а если случайно сложилось - тоже очень круто и трогательно получилось...
    zac1310
      zac1310, 01.12.2020 16:01
    +2
    Круто!!! До слез, блин
    SportsMan
    online
      SportsMan, 01.12.2020 22:45
    0
    Что такое "вспучит от другом"?
    Александр Пересадько
    online
      Александр Пересадько, 01.12.2020 14:54
    0
    Хоть раз,дал нормальный клиент.А не картавое мычание
    sidor zalcman
      sidor zalcman, 01.12.2020 14:41
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Наконец то Франков выдал нагора!
    Barsa_che
    online
      Barsa_che, 01.12.2020 14:36
    0
    Желтую карточку, можно было и не давать Месси, ведь это особый случай, любой адекватный человек понял бы это.
    Ёкарный Бабай
    online
      Ёкарный Бабай, 01.12.2020 14:11
    0
    Он весь матч играл в раритете под актуальной футболкой Барсы или кто-то передал чтоб он одел после гола?