Олег ОРЄХОВ: «Не можна повертатися до епізоду через п'ять хвилин»

Колишній арбітр ФІФА засудив застосування VAR в УПЛ

3308
2
ФК Десна. Юхим Конопля

Скандальним епізодом матчу «Десна» - «Колос» (1:1) став незарахований гол захисника чернігівців Юхима Коноплі. Екс-арбітр ФІФА Олег Орєхов дав свою оцінку епізоду.

«Що стосується скасованого голу Юхима Коноплі з Десни в матчі проти Колоса - має існувати тимчасове обмеження прийняття рішення арбітрів. А не так, що за п'ять передач до гола ми вирішили знайти порушення. Тут або асистент арбітра, який сидить на VAR, запізнився, або арбітр не хотів чути асистента. Ми можемо тільки здогадуватися, що було насправді. Я вважаю, що не можна повертатися до якогось епізоду через п'ять хвилин. Ми ж не можемо на 45-й хвилині першого тайму порушити правила, піти на перерву, а потім повернуться на другий тайм і дізнатися, що тебе вже вилучили. Немає взаємодії між арбітрами в поле і тими, хто сидить в кімнаті VAR», - сказав Орєхов.