Олександр ДЕНИСОВ: «Без Мессі у Барселони вийшло навіть краще»

Відомий журналіст – про поразку «Динамо» від «Барселони»

1162
3
ТК Футбол. Олександр Денисов

Директор телеканалів «Футбол 1/2/3» Олександр Денисов прокоментував поразку київського «Динамо» від каталонської «Барселони» (0:4) в матчі четвертого туру групового раунду Ліги чемпіонів.

«Резервний склад «Барселони» не допоміг «Динамо» взяти очки. У грі присутній явний контраст між таймами. Якщо в першому не вдалося проявити себе в атаці динамівцям, зате добре виходило в обороні, то після перерви пропав і цей козир.

Без Мессі у «Барселони» вийшло навіть краще, так здалося. Ми всі сумували, що легенда не приїхала, але цьому складу «Барселони» навіть легше було без нього грати. Куман, може, і хотів спростити цим завдання молодому складу команди», - сказав Денисов.